We maken gebruik van cookies.  
background-image

Chalet met wellness bij het Lipnomeer I  8.3  gebaseerd op  7  beoordelingen

Vanaf
€ 775,00
per week
Huiscode: LI 428

2-3 personen

1 Slaapkamer(s)

Internet beschikbaar

Huisdieren toegestaan

Omschrijving

Dit charmante, kleine chalet wordt voor het derde jaar verhuurd en is daarvoor compleet gerenoveerd.
Het vakantiehuis is gezellig ingericht met een sfeervolle haard waar u vanuit de gehele woonkamer van kunt genieten.

Het huis is niet groot maar erg knus en uitermate geschikt voor een gezin of wanneer u met z’n tweetjes bent.

De ligging is uniek op een groot privé grondstuk van 4000 M². Hierop staan twee huizen, dit chalet en het tweede chalet LI 429 dat ook door ons wordt verhuurd.

Heerlijk is de jacuzzi waar u met z’n vieren met gemak in kunt. Deze staat in een aparte ruimte vlakbij het andere huis, waarvan u de sleutel ontvangt. De jacuzzi is buitenom beriekbaar en u kunt er gebruik van maken wanneer u wilt. Tijdens het relaxen heeft u een mooi uitzicht op de bosen.

‘s Avonds kunt u nog een vuurtje stoken bij de vuurplek in de tuin, met terras en tuinmeubelen. Vanuit de tuin ziet u het Lipnomeer al liggen.

Het vakantiehuis ligt op slechts 190 meter van het grote Lipnomeer,  dat in de winter veelal bevroren is en waar u heelrijk kunt schaatsen.
Ook is de omgeving prachtig om te fietsen of te wandelen, er is een uitgezet wandelpad/fietspad langs het meer van zo’n 21 km lang, ook in de winter leuk om te doen.

In de directe omgeving liggen maar een paar andere huizen, dus heerlijk rustig bij een klein vakantiedorpje (Lojzovy Paseky) aan het toch wel drukke Lipnomeer.

Het drukkere Frymburk (4 km) en Lipno nad Vltavou (14 km) liggen dichtbij. Hier treft u veel restaurantjes aan, de bobsleebaan, ski lift een overdekt zwembad met wellness.
In Lipno nad Vltavou ligt ook een pad waar u over de toppen van de bomen kunt lopen, erg leuk om te doen.
Ook gaan veel mensen skiën in Hochficht, vlakbij in Oostenrijk.

Bezoek ook eens de verdere omgeving van het meer. Zo ligt de historische stad Ceský Krumlov (UNESCO) op slechts 30 km. En ook de beschermde natuur van de Sumava, het Boheems Woud is werkelijk prachtig!

 

NB : vakantiehuis meest geschikt voor 2 personen (bedbank voor een kind)

De auto parkeert u op eigen (onverhard) terrein.
Het dichtsbijzijnde restaurant in de wintermaanden ligt in Frymburk op 4 km. afstand. U kunt hier ook wat dagelijkse boodschappen doen.

Indeling

Op zelfde terrein

 

  • jacuzzi ruimte, buitenom bereikbaar met sleutel, ook voor LI 429

 


Begane grond:

  • garage (afgesloten)
  • entree met hal, trap naar boven
     

1e Etage:

  • woon-slaapkamer met gezellige houtkachel en zithoek, KTV (satelliet),
  • twee-persoons bedbank in de woon-slaapkamer
  • open keuken met keramische plaat, oven, magnetron, koelkast met vriesvak, waterkoker,
  • eethoek met vier stoelen
  • badkamer met douche, wastafel en  toilet
  • slaapkamer 1 - met een twee-persoonsbed
  • toegang tot het balkon met zitje.

Extra's

  • Jacuzzi gratis (buitenom, zie tekst)
  • kinderbed vooraf aangeven
  • binnen roken niet toegestaan

Bijkomende kosten

  • waarborg 200 Euro (cash ter plaatse)
  • toeristenbelasting ter plaatse te voldoen
  • bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen
  • energie tot 50 kWh is inbegrepen, eventueel meerverbruik betalen ter plaatse
  • huisdieren, maximaal één, tegen betaling (CZK 700/€ 30/week) altijd op aanvraag
  • eindreiniging zelf doen of tegen betaling laten doen (CZK 1000-ca. € 40)
Ook beschikbaar in de zomer
Zomer site  
We hebben nog meer foto's
Meer foto's  
Prijzen bij aankomst op:
Verblijfsduur Vertrekdatum Huurprijs  
Klik op de kalender om een andere aankomstdatum te kiezen.

Bijkomende kosten

In prijs inbegrepen

Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen

Verplicht

Borg € 200,00 Borg
€ 200,00
Energiekosten Energiekosten
Toeristenbelasting Toeristenbelasting

Extra's

Eindschoonmaak
czk 500
€ 40,00 Eindschoonmaak
czk 500

€ 40,00
Huisdier mee € 30,00 per week Huisdier mee
€ 30,00 per week

Legenda

 
Beschikbare periodes
 
Aanbiedingen
 
Niet beschikbaar
 
Geselecteerde dag
Algemene indruk

Locatie

Service

Prijs/kwaliteit

Schoonmaak

Inrichting

Kindvriendelijkheid

Wellness
8.3

8.9

8.4

8.1

8.1

8.3

8.4

8.2

8.3

7 beoordelingen

Prima
Petr Lexa

Reisperiode: 08-07-2023 - 15-07-2023

Gemiddelde beoordeling
7,0
Algemene indruk
7
Locatie
7
Service
7
Prijs/kwaliteit
7
Schoonmaak
7
Inrichting
7
Kindvriendelijkheid
7
Wellness
7
Het lipnomeer is prachtig. Er zijn veel mogelijkheden om te wandelen en om te fietsen. Frymburk is een leuk plaatsje met leuke restaurantjes. En Cesky Krumlov is zeker een bezoek waard.
geertrui Meerendonk

Reisperiode: 14-09-2019 - 21-09-2019

Gemiddelde beoordeling
9,1
Algemene indruk
8
Locatie
9
Service
9
Prijs/kwaliteit
9
Schoonmaak
10
Inrichting
10
Kindvriendelijkheid
9
Wellness
9
Paar dingen wat we misten in de bungalow... koffiezetapparaat, kopjes/mokken, broodmes, geen Nederlandse tv-zenders, weinig informatie/instructie oa geen uitleg wat verwarming betreft
Janneke Vogel

Reisperiode: 22-09-2018

Gemiddelde beoordeling
7,0
Algemene indruk
8
Locatie
8
Service
6
Prijs/kwaliteit
7
Schoonmaak
6
Inrichting
7
Kindvriendelijkheid
7
Wellness
7
Geweldig huis en geweldige plek! Alles binnen handbereik en op juiste afstand. We hebben erg genoten van de rust en bevelen dit huis zeker aan. Topaccomodatie!
Arne Notten

Reisperiode: 28-07-2018

Gemiddelde beoordeling
9,8
Algemene indruk
9
Locatie
10
Service
10
Prijs/kwaliteit
10
Schoonmaak
10
Inrichting
10
Kindvriendelijkheid
10
Wellness
9
Mooi huis, een heerlijk verblijf.
Familie van Dijk

Reisperiode: 12.08.2017 - 19.08.2017

Gemiddelde beoordeling
8,3
Algemene indruk
8
Locatie
8
Service
9
Prijs/kwaliteit
8
Schoonmaak
8
Inrichting
8
Kindvriendelijkheid
9
Wellness
-
We hadden prachtig weer en stonden in een mum van tijd op het strandje. Het huisje is heel gezellig ingericht. Onze kinderen hebben een vuurtje gestookt bij het huis en marshmallows gebakken. Helemaal geweldig. Zelf vonden we de leuke stadje de moeite waard. Bedankt Dusan.
Ronald Loonstra

Reisperiode: 8-8-2015

Gemiddelde beoordeling
8,8
Algemene indruk
8
Locatie
10
Service
10
Prijs/kwaliteit
8
Schoonmaak
8
Inrichting
8
Kindvriendelijkheid
9
Wellness
9
Topvakantie gehad. Mooi huis, lekkere hottub!
Van der Spek

Reisperiode: 18-7-2015

Gemiddelde beoordeling
8,5
Algemene indruk
10
Locatie
10
Service
8
Prijs/kwaliteit
8
Schoonmaak
8
Inrichting
8
Kindvriendelijkheid
8
Wellness
8

Skigebied Lipno

 

Skiareaal Lipno ligt aan de rand van het dorpje Lipno nad Vltavou, pal aan het Lipnomeer en aan de voet van de berg Kramolin (990 m.).

Dit morderne skigebied is met name gericht op gezinnen met kinderen en beginnende skiërs.
De afdalingen zijn niet al te steil en de pistes zijn breed. PISTEKAART

Geweldig voor kinderen is het nieuwe skipark Foxpark kapitein Lipanek met speeltuin, sprookjesslalom, kinderskiliften (bewegend tapijt) en een snowtube.  Voor kinderen tot 4 jaar oud is er Bambiniland.

Een leuke uitdaging is het crosspad. Jong en oud kunnen hier meten hoe snel zij het crossparcours kunnen afleggen. Skigebied Lipno beschikt over een SNOWpark met sprongen en hindernissen voor snowboarders. De obstakels worden regelmatig aangepast. Op één van de afdalingen kan ook 's avonds worden geskied.

De 1300 meter lange Jezerni afdaling is dan verlicht. Ook het Foxpark is tot 20.00 uur verlicht.
Hier is het mogelijk om te sleeën en te bobsleeën. In de omgeving is 40 km. aan goed onderhouden langlauflopies voor gevorderden en beginners.

Direct bij het vertrekpunt van stoeltjeslift Lipnoexpress is een groot parkeerterrein. Parkeren is hier gratis! Op diverse plekken in het skigebied is gratis Wifi beschikbaar.

Maar er is meer! Op de top van de berg Kramolin ligt het "boomtoppenpad". Loop tussen de boomtoppen door en geniet van de prachtige natuur en het mooie uitzicht. Als het Lipnomeer bevroren is dan wordt er tussen Lipno nad Vltavou en Frymburk een 11 km. lange schaatsweg gemaakt van 6-8 meter breed. Het startpunt is vlakbij het grote parkeerterrein bij het dalstation van de lift. Ook leuk, een bezoek aan zwembad Aquaworld in Lipno nad Vltavou of een bezoekje aan het prachtige en romantische stadje Cesky Krumlov.

Lipno nad Vltavou is een bestemming waar niet alleen skiërs maar ook vakantiegangers die willen genieten van het mooie winterlandschap zich uitstekend zullen vermaken!

 

Hoogte 709-900 meter
Km. aan pistes 11,1 km. waarvan 2 rood, 7 blauw
Km. aan langlaufloipes 39 km. 
Aantal sleepliften 4
Aantal stoeltjesliften 2
Sneeuwkanonnen Ja
Prijsindicatie Skipas Lipno
Dagkaart volwassenen ca. CZK 680 (ca. € 26)
Dagkaart kinderen t/m 15 jaar / senioren vanaf 65 jaar ca. CZK 460 (ca. € 18)
Weekkaart volwassenen ca. CZK 3350 (ca. € 129)
Weekkaart kinderen t/m 15 jaar / senioren vanaf 65 jaar ca. CZK 2370 (ca. € 92)
Prijsindicatie Skihuur/schoenen/stokken 6 dagen
Volwassenen ca. CZK 2690 (ca. € 104)
Kinderen t/m 15 jaar oud ca. CZK 1490 (ca. € 58)
Prijsindicatie Skilessen voor 6 dagen en 4 x 50 min. per dag
Volwassenen en kinderen ca. CZK 3330 (ca. € 128)
Prijsindicatie Skipakket 6 dagen (skiles-materiaal-skipas)
Volwassenen ca. CZK 8038 (ca. € 309)
Kinderen 6 t/m 15 jaar  ca. CZK 6242 (ca. € 240)
Skischolen en verhuur Skischool Lipno
Lipnocard CZK 149 (ca. € 5.75) Zie Lipno info
  100 CZK = ca. € 3.85

 


Bekijk al onze accommodaties in Skigebied Lipno