We maken gebruik van cookies.  
background-image

Nova Lake Resort, 2-4 pers. woning    gebaseerd op    beoordeling

Op aanvraag
Huiscode: LI 701-A

4 personen

1 Slaapkamer(s)

Internet beschikbaar

Huisdieren toegestaan

Omschrijving

Dit spiksplinternieuwe vakantieresort is onlangs gebouwd en voorzien van diverse soorten appartementen die allemaal anders zijn ingericht, maar wel met hetzelfde hoogwaardige meubilair.
De appartementen zijn verdeeld over drie verschillende gebouwen.
 

Het kleinschalige vakantiepark ligt in Zuid-Bohemen vlakbij het plaatsje Nová Pec, aan de zuidoever van het Lipnomeer. De Oostenrijkse grens ligt op slechts 6 km. afstand.
Ideaal gelegen tussen het beste van twee werelden zodat u kunt genieten van het toeristische Lipnomeer (met het vele vertier, watersport, winkeltjes, terrassen en restaurantjes) maar óók het Boheemse Woud, het nationaal Park van de Šumava,met veel naaldbomen en eindeloze natuur. Hier komt u ook nog veel wild tegen. Prachtige uitgezette wandel- en fietstochten in overvloed.
Het landschap wordt gedomineerd door de verschillende kastelen en burchten.

Ook ten westen van Nová pec op een afstand van 5 km. kunt u bij het Plešné meer prachtig wandelen en fietsen in de ongerepte natuur. De reis ernaar toe is al erg de moeite waard!
In de omgeving zijn drie mooie routes speciaal voor inline skaters maar ook geschikt voor fietsers, variërend van 17 tot 31 km. afstand.
Via de bergtoppen kunt u trouwens helemaal naar Oostenrijk wandelen (6 km) naar het bekende wintersportgebied Hochficht. Via de weg is dit ongeveer 25 km. en ook in de zomer een mooie bestemming.

Bij het Lipnomeer, op slechts 400 meter afstand, kunt u allerhande watersporten beoefenen. Iets verderop zijn ook strandjes en kunt u bootjes huren. 
In Nová Pec (300 meter)  zijn verschillende restaurantjes en cafeetjes met terrassen.

Het dorpje heeft ook een stationnetje en uiteraard kunt u gemakkelijk met de trein (of auto) naar het prachtige Český Krumlov (27 km.).
Verder kunt u hier fietsen huren (ook elektrische en kinderkarretjes), skates, steps, motor- en elektrische bootjes en zelfs waterfietsen.
Kortom...u hoeft zich niet te vervelen.

Vlakbij het resort is er nog een kinderspeelplaats en op loopafstand kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen.
Parkeren kan voor het pand.

Indeling

Appartement voor 2 tot 4 personen, oppervlakte variërend van 50 m² tot 60 m².
Ieder appartement heeft een berging voor fietsen of ski spullen.
De foto's zijn een impressie van het appartement. Alle appartementen zijn verschillend ingericht, en sommige op de begane grond gelegen.
 

  • entree
  • woonkamer met open haard en gemakkelijke zithoek, TV (SAT)
  • 2-persoons bedbank
  • open keuken met koelkast, fornuis, oven, vaatwasser, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, servies
  • slaapkamer nr. 1 met twee 1-persoons bedden of een 2-persoons bed
  • badkamer met douche, wastafel en toilet 
  • terras of balkon (niet alle appartementen)

Extra's

  • Wifi
  • parkeerplaats
  • speeltuintje

Bijkomende kosten

  • toeristenbelasting € 1.75/nacht,  ter plaatse
  • bedlinnen en handdoeken € 3/set ter plaaste
  • kinderbedje € 12/verblijf, kinderstoel € 6/ verblijf (op aanvraag)
  • huisdier € 50/week (vooraf)
  • eindschoonmaak € 20
Ook in de winter beschikbaar
Winter site  
We hebben nog meer foto's
Meer foto's  
Prijzen bij aankomst op:
Verblijfsduur Vertrekdatum Huurprijs  
Klik op de kalender om een andere aankomstdatum te kiezen.

Bijkomende kosten

In prijs inbegrepen

Energiekosten Energiekosten

Verplicht

Bedlinnen € 3,00 per persoon Bedlinnen
€ 3,00 per persoon
Toeristenbelasting Toeristenbelasting

Extra's

Huisdier mee € 50,00 Huisdier mee
€ 50,00

Legenda

 
Beschikbare periodes
 
Aanbiedingen
 
Niet beschikbaar
 
Geselecteerde dag
Algemene indruk

Locatie

Service

Prijs/kwaliteit

Schoonmaak

Inrichting

Kindvriendelijkheid

Wellness
-

-

-

-

-

-

-

-


beoordelingen

Lipnomeer

Het Lipnomeer is met een lengte van ruim 40 km. het grootste stuwmeer in Tsjechië, en ligt in het zuiden van het land, vlakbij de Oostenrijkse grens. 

In deze omgeving heerst een landklimaat dus de zomers zijn zacht, met veel kans op mooi weer. Door het gunstige klimaat en het schone water is het hooggelegen Lipnomeer (800 meter) één van de meest populaire vakantiebestemmingen in Tsjechië. 

Het Lipnomeer ligt in een toeristische omgeving en is een waar paradijs voor de watersportliefhebbers. Zo kunt u hier heerlijk zwemmen, surfen, zeilen, varen en vissen.
Ook vindt hier u op diverse plaatse zandstrandjes en grasweides om te zonnen. Én er zijn leuke winkeltjes, restaurantjes, cafés en koffietentjes genoeg!

De omgeving is fantastisch: heuvels, bergen en uitgestrekte bossen waar u schitterende wandelingen kunt maken in een ongerepte natuur. Langs het meer liggen de vakantieplaatsjes Horní Plana, Frymburk, Lipno nad Vltavou, Přední Výtoň en Nová Pec.
Bezoek ook de Šumava, een nationaal park vlakbij het Lipnomeer.

Het meer nodigt u uit om actief bezig te zijn. Aan de westkant van het Lipnomeer ligt Lipno nad Vltavou, waar veel sportieve activiteiten mogelijk zijn.

Zo vindt u hier het Lipno Bike Park, de 3000 meter lange routes beginnen op de top van Kramolín. Na het huren van je mountainbike en helm neem je je fiets mee en ga je omhoog in een stoeltjeslift.

Ook bij Lipno nad Vltavou vindt u het Boomkroonpad. Een houten pad hoog in de bomen met een werkelijk prachtig uitzicht op de omgeving en het Lipnomeer. 
Tip: koop vooraf een kaartje online, het is druk in de zomer! 
Bij het pad ligt ook de observatie toren en een rodelbaan.

Met de Lipnocard (u kunt hem op verschillende locaties kopen) ontvangt u aantrekkelijke kortingen op o.a. het boomkroonpad, aquawold Lipno, de bobbaan en diverse restaurants.

Wilt u op een andere manier sportief bezig zijn dan kunt u op verschillende plaatsen kanoën op de rivier de Vltava.  Er zijn tochten van 5 tot 30 kilometer en zelfs meerdaagse tochten. U komt langs de meest prachtige kastelen en stadjes. Echt geweldig om te doen!

Als u van fietsen houdt bent u op de juiste plek: er zijn zo'n 80 kilometer aan uitgezette fietspaden langs het Lipnomeer en in de directe omgeving. Ook kunt u met een pontje met uw fiets oversteken naar de andere kant van het meer om daar het landschap verder te verkennen.  

Er loopt een prachtige route van 21 km. direct langs het meer, voor iedere fietser (vlak gebied) en ook skater zeer geschikt. Fietsen, kinderfiets, skates, helm en fietskarren kunt u op diverse plaatsen huren.
Sinds een paar jaar ligt er tevens een nieuw verlicht fietspad langs het Lipnomeer. Dit 8,5 km geasfalteerde fietspad ligt tussen Lipno nad Vltavou en Frymburk en is zeer geschikt voor fietsers en in-line skaters.

Vanaf het pad heeft u een prachtig uitzicht op het Lipnomeer en er zijn enkele rustplaatsen aangelegd zodat er regelmatig gelegenheid is om even te pauzeren en te genieten van het fantastische uitzicht.


Als u kiest voor een accommodatie aan het Lipnomeer is dat een mooi uitganspunt voor het maken van aantrekkelijke uitstapjes naar mooie historische stadjes. 
Zo mag een bezoekje aan Český Krumlov (op de UNESCO werelderfgoedlijst) niet ontbreken. Dit zéér toeristische plaatsje is autovrij en gebouwd rondom een 13e-eeuwse kasteel.
Leuk om vanaf een terrasje de kano’s voorbij te zien varen.

Ook České Budějovice (Budweiser bier), Třeboň, Jindřichův Hradec en Prachatice zijn stuk voor stuk leuke historische plaatsjes.
 

Nog meer zien in de buurt van het Lipnomeer?

► bezoek het sprookjeskasteel Hluboká nad Vltavou
 Klooster in Zlatá Koruna
► de bergruïne Vítkův Hrádek, het hoogstgelegen kasteel in Tsjechië met een prachtig uitzicht
►  ritje met de historische stoomtrein -Cerná v Pošumaví - Horní Planá - Nová Pec -  Cerný Kríž - Nové Údolí. De trein rijdt alleen op zaterdag en zondag. Treinkaartjes kunt u bij de conducteur kopen
► de berg Kleť met een mooie uitkijktoren
► het Schwarzenberger kanaal, mooie wandeltocht o.a. bij Plešné Jerezo (stuwmeer)
► Holašovice, historisch dorp met pandjes in barokstijl. Sinds 1998 opgenomen in de werelderfgoedlijst van UNESCO
► Hopsárium Lipno met een klimwand, lange glijbaan, schietkanonnen, ballenfontein


Bekijk al onze accommodaties in Lipnomeer