We maken gebruik van cookies.  
background-image

Luxe vakantiehuis aan het meer  8.7  gebaseerd op  3  beoordelingen

Vanaf
€ 1.295,00
per week
Huiscode: MB 021

8 personen

3 Slaapkamer(s)

Internet beschikbaar

Huisdieren toegestaan

Omschrijving

Dit comfortabel en sfeervol ingericht vakantiehuis (o.a. open haard, nieuwe keuken) ligt op slechts 100 m van het recreatiemeer van Lhota. Echt een superligging! Het is hier heerlijk om te zwemmen, zonnebaden en watersporten te beoefenen.

Uw vakantiehuis is gelegen in een kleine vakantienederzetting met andere weekendhuizen en vakantiewoningen (hier ligt ook vakantiehuis MB 020). Vrij in de natuur gelegen, en toch op een steenworp afstand van Praag, slechts 25 autominuten.

Jezera Lhota, het zwemmeertje met zandbodem en strandjes ligt op slechts 100 meter van uw huis, hier hangt een gemoedelijke en relaxte sfeer. Het dichtsbijzijnde zandstrandje op 200 meter (entree meer 60 CZK p.p.p.d in het zomerseizoen).

U kunt hier bootjes en surfplanken huren en er is een volleybalveld.

De omgeving nodigt u uit om lekker sportief bezig te zijn. Vlakbij uw woning ligt een mooi fietspad met aansluiting op kilometers uitgezette routes. Ook voor de wandelliefhebbers is het hier heerlijk, u loopt direct het bos in.

In Brandýs nad Labem is er nog een overdekt zwembad, op 500 meter afstand ligt een hotel met sauna, waar u gebruik van kunt maken tegen betaling. Verder kunt u in de directe omgeving paardrijden, golfen, vissen of een rondvlucht maken. Tennis op 250 m, sauna op 450 m in hotel Bor.

Bij uw huis hoort een heerlijke ruime omheinde tuin met zandbak, tuinmeubelen en barbecue Het is vanwege de bosrijke omgeving niet toegestaan om een open vuur (behalve de barbecuel) te maken. Lekker genieten van een drankje en een hapje. U zult het hier voortreffelijk naar uw zin hebben.

Er zijn leuke stadjes met kastelen te bezoeken zoals Mělník en Brandýs nad Labem, hier kunt u leuk winkelen en slenteren door de straatjes. Of breng een bezoek aan de oudste wijngaard van Bohemen in Dřísy.

En ook Praag mag u uiteraard niet overslaan. Via de snelweg bent u er zo!
TIP: zet de auto bij het metrostarion Černý Most.

Op korte loopafstand ligt de lokale dorpspub, waar u terecht kunt voor een hapje en een drankje. En binnen 10 autominuten bent u bij een heel goed restaurant of een pizzeria.

Parkeren kan op eigen omheind terrein, en binnen de slagboom van het areaal.

Indeling

Begane grond:

  • entree
  • woonkamer met zithoek (tevens extra bed), eethoek, open haard, KTV-satelliet
  • open keuken met o.a. amerikaanse koelkast (met gefilterd water en ijsproductie), vaatwasser, keramische kookplaat, oven, magnetron, waterkoker, broodrooster
  • slaapkamer nr. 1, met een 2-pers. bed
  • toilet
     

1e Etage

  • slaapkamer nr. 2, met een 2-pers. bed en een kinderbed
  • slaapkamer nr. 3, met een 2-pers. uitklapbed
  • badkamer met douche, wastafel en toilet 

Extra's

  • kinderbed
  • Wifi
  • speeltoestellen vlakbij (algemeen gebruik)
  • binnen roken is niet toegestaan
  • wasmachine

Bijkomende kosten

  • waarborg € 400 (10.000 CZK) per week, ter plaatse te betalen
  • extra borg voor elektra 2000 CZK (dus samen 12.000 CZK) , verrekend met werkelijk verbruikte  bedrag
  • eindschoonmaak 1900 CZK (€ 85- vooraf te betalen)
  • huisdieren 300 CZK/nacht (€ 90/hond/per week, vooraf te betalen. Honden hebben echter geen toegang tot het meer)
  • energiekosten ter plaatse te betalen (gaat van de borg af), naar het verbruik (CZK 10 / KWh),
  • toeristenbelasting CZK 50 (€ 2,20) pppd (vanaf 18 jaar). Vooraf te betalen
  • entree meer 60-100  CZK p.p.p.d in het zomerseizoen (honden mogen niet bij het meer). Ter plaatse naar wens
We hebben nog meer foto's
Meer foto's  
Prijzen bij aankomst op:
Verblijfsduur Vertrekdatum Huurprijs  
Klik op de kalender om een andere aankomstdatum te kiezen.

Bijkomende kosten

In prijs inbegrepen

Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen

Verplicht

Borg € 520,00 Borg
€ 520,00
Eindschoonmaak € 85,00 Eindschoonmaak
€ 85,00
Energiekosten Energiekosten
Toeristenbelasting € 15,40 per persoon per week Toeristenbelasting
€ 15,40 per persoon per week

Extra's

Huisdier mee € 90,00 per week Huisdier mee
€ 90,00 per week

Legenda

 
Beschikbare periodes
 
Aanbiedingen
 
Niet beschikbaar
 
Geselecteerde dag
Algemene indruk

Locatie

Service

Prijs/kwaliteit

Schoonmaak

Inrichting

Kindvriendelijkheid

Wellness
8.7

9.3

9.3

8.3

9.3

8.7

8.3

8

8.7

3 beoordelingen

Heel leuk huis, prachtige ligging.
Karel de Jong

Reisperiode: 14 september 2023

Gemiddelde beoordeling
9,0
Algemene indruk
9
Locatie
9
Service
9
Prijs/kwaliteit
9
Schoonmaak
9
Inrichting
9
Kindvriendelijkheid
9
Wellness
-
Zeer vriendelijke en correcte ontvangst. Het meer is zeer dichtbij - volks, aangenaam. Voor de Belgische Kempenaars: het lijkt op de Lilse Bergen). Tuin volledig omheind - ideaal voor de hond. Grootste troef: Praag zeer dichtbij. Met de auto tot de P+R (Rajská Zahrada of Černý Most), daar kan je gratis parkeren en met de metro ben je dan direct in het centrum. Goede bedden, zeer goed geïsoleerd huis: het was 30+ graden en het huis bleef koel.
Sam Cornelis

Reisperiode: 23-07-2022 - 06-08-2022

Gemiddelde beoordeling
8,4
Algemene indruk
8
Locatie
10
Service
10
Prijs/kwaliteit
7
Schoonmaak
10
Inrichting
8
Kindvriendelijkheid
7
Wellness
7
Geweldige accommodatie, we komen graag terug.
Pavlina Svobota

Reisperiode: juli 2022

Gemiddelde beoordeling
9,0
Algemene indruk
9
Locatie
9
Service
9
Prijs/kwaliteit
9
Schoonmaak
9
Inrichting
9
Kindvriendelijkheid
9
Wellness
9

Midden-Bohemen


Midden Bohemen - Střední Čechy
 

Deze prachtige regio in Tsjechië mag u eigenlijk niet overslaan. Een uitgestrekte regio met diverse landschappen, ontzettend veel kastelen, prachtige valleien, betoverende steden en een charmant platteland, dat geografisch gezien tot het één van de oudste landschappen in Europa behoort.

De streek Midden-Bohemen is de grootste regio in Tsjechië, we hebben de streek dan ook onderverdeeld in kleinere regio’s en wat gedetailleerder beschreven:
 


Het natuurgebied Křivoklátsko en het historische zilverstadje Kutná Hora (tezamen met de knekelkapel in Sedlec), staan op de werelderfgoedlijst van UNESCO.

En al dat moois in  een straal van zo’n 70-80 km van de schitterende hoofdstad Praag.
In Midden Bohemen komen een aantal rivieren samen wat resulteert in een zeer afwisselend landschap.


Wat moet u beslist nog meer zien bij een bezoek aan Midden Bohemen?


In ieder geval de kastelen Karlštejn, Křivoklát, Český Šternberk, Konopiště  en het  jachtkasteel Křivoklát.


Leuke stadjes om te bezoeken zijn uiteraard Kutna Hora, maar ook Poděbrady met haar kuuroord, het wijnstadje Mělník, het toeristische stadje Benešov met veel watersport, het historische stadje Čáslav , Nymburk en Mladá Boleslav.

Een toeristische bezienswaardigheid in Midden Bohemen is het prachtige park Průhonice met bijbehorend kasteel.
En dan nog de diverse musea, brouwerijen waarvan Velké Popovice de bekendste is, burchtruïnes en de ontelbare kilometers aan fiets- en wandelpaden.

Voor een zeer indrukwekkende excursie kunt u een bezoek brengen aan Theresienstadt (Terezín) en het plaatsje Lidice. Een bezoek aan deze twee oorlogsmonumenten zult u niet snel vergeten en maken diepe indruk.

Voor wie van natuur houdt mag de prachtige natuurgebieden eigenlijk niet overslaan;
o.a. de rots labyrinten in Kokořínsko, de Berounka vallei, het Nationaal natuurpark Český kras met de diepe valleien, de grootste grot van Tsjechië (Koněpruské Jeskyn), de Sázava vallei en het Nationaal Park Velký Blaník.


Watersport is mogelijk op de rivieren de Elbe, de Sázava de Berounka, de Ohře en de Vltava. En heerlijk zwemmen op het grote Machameer, het Slapymeer en het Orlikmeer.

Zoals u ziet is Midden Bohemen van oudsher een rijke streek met veel bodemschatten. Hier zijn in het verleden veel koningen en landheren op afgekomen waardoor de meest mooie kastelen en burchten zijn ontstaan, veelal in de buurt van de rivieren of bovenop een berg. Hieromheen werden mooie stadjes gebouwd en werd er grif gebruik gemaakt van de mineralen in de bodem.

Vandaag de dag heeft dat geresulteerd in het zeer afwisselende landschap van Midden-Bohemen, met de vele burchten en kasteelruïnes.
Al met al een prachtige omgeving waar u heerlijk op vakantie kunt gaan.

 


Bekijk al onze accommodaties in Midden-Bohemen