Wintersport chalet met sauna
Huiscode: RE 121
8 personen
3 Slaapkamer(s)
Internet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Omschrijving
Dit knusse vakantiehuis ligt aan de rand van Smržovka, een klein dorp in de uitlopers van het IJzergebergte (Jizerské Hory). Het pittoreske dorpje wordt aan alle kanten omzoomd door heuvels en bossen en ligt op een hoogte van 700 meter.
De woning is gezellig ingericht en van alle gemakken voorzien. In de knusse woonkamer met open haard is het gezellig zitten na een dag in de buitenlucht. En niet te vergeten de infrarood sauna, even lekker ontspannen! De ligging is ideaal, in een rustig straatje en in no-time bevindt u zich op de doorgaande weg richting de skipistes.
Op maar 1,5 km. afstand, in Smržovka, ligt het kleine skigebied Filip met 2 afdalingen. Materiaal kan hier worden gehuurd en het is mogelijk om les te nemen. Leuk voor wie voor het eerst op de lange latten staat. Een paar kilometer verder liggen de pistes van Tanvaldský Špičák. Dit skigebied vormt samen met de skigebieden van Bedrichov en Severák de ski arena Jizerky. Voor beginnende skiërs en gezinnen met kinderen een geweldige wintersportbestemming. Meer ervaren skiërs kunnen ook nog skiën in Harrachov (19 km.) en Rokytnice (27 km).
In de winter kun je in Smržovka ontzettend leuk rodelen. Een natuurlijke rodelbaan van 4 km. lang start op de Černá studnice (869 m.) en loopt via bospaden en kleine weggetjes naar skiarel Filip. Het pad staat goed aangegeven en is gratis. U kunt een eigen slee gebruiken of deze huren, echte aanrader!
In de directe omgeving zijn diverse wandelroutes door het bos en de bergen. Vanaf de Finkenstein rotsen heeft u een mooi uitzicht op de omgeving. Net buiten Smržovka, richting Lucany nad Nisou, begint de wandelroute en langlaufloipe Krojčenk. De route loopt langs de houten skischans bij Horní Lučany. Vanuit Harrachov (19 km.) kunt u een wandeling maken naar de Mumlava waterval, ook in de winter de moeite waard.
Gezellig winkelen kan in de stad Liberec op maar 35 km. afstand. Hier kunt u ook een bezoek brengen aan aquapark Babylon of IQ Landia. Een leuk en leerzaam science museum voor kinderen en volwassenen.
Op 300 m. afstand is een bakker en in het dorpscentrum (1,5 km.) kunt u terecht voor de dagelijkse boodschappen en er is een restaurant. In Jablonec nad Nisou (5 km.) zijn meerdere restaurants, een aquapark met sauna en winkels.
Parkeren voor 1 auto in de garage en nog 3 parkeerplaatsen bij het huis.
Indeling
Begane grond:
- entree, hal met toegang tot garage
- badkamer met douche, wastafel en toilet
- woon/slaapkamer nr. 1- met zithoek (slaapbank) en eethoek, open haard, smart TV met Netflix
- open keuken met o.a. elektrisch fornuis met oven, Dolce Gusto koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron, vaatwasser
1e Etage
- slaapkamer nr. 2, met twee 2-pers. bedden
- slaapkamer nr. 3, met een 2-pers. bed en twee 1-pers. bedden
Extra's
- infrarood sauna
- wasmachine
- kinderbedje
- kinderstoel op aanvraag
- roken is niet toegestaan in deze woning
- huisdieren op aanvraag (tegen vergoeding)
- open haard
- wifi
- smart TV met Netflix
Bijkomende kosten
- waarborg CZK 5000 (€ 200), ter plaatse te voldoen
- energiekosten naar verbruik, ter plaatse te voldoen
- toeristenbelasting, ter plaatse te voldoen
- bedlinnen 70 CZK (€ 3) per persoon of zelf meebrengen (vooraf doorgeven)
- handlinnen zelf meenemen
Verblijfsduur | Vertrekdatum | Huurprijs |
---|
Bijkomende kosten
Verplicht |
|||||
Borg | € 200,00 |
Borg
€ 200,00 |
|||
Energiekosten | naar verbruik |
Energiekosten
naar verbruik |
|||
Toeristenbelasting |
Toeristenbelasting
|
||||
Extra's |
|||||
Bedlinnen per persoon | € 3,00 | per persoon per week |
Bedlinnen per persoon
€ 3,00 per persoon per week |
||
Huisdier mee | € 12,00 | per week |
Huisdier mee
€ 12,00 per week |
Legenda
|
Beschikbare periodes |
|
Aanbiedingen |
|
Niet beschikbaar |
|
Geselecteerde dag |
Algemene indruk
Locatie
Service
Prijs/kwaliteit
Schoonmaak
Inrichting
Kindvriendelijkheid
Wellness
-
-
-
-
-
-
-
-
beoordelingen
Skigebied Tanvaldsky Spicak
Tanvaldský Špicák is het grootste skicentrum in het Jizerske gebergte. Het gebied is gelegen bij het dorp Albrechtice, ongeveer 5 km. ten noordwesten van Tanvald.
Het skigebied beschikt over pistes met verschillende moeilijkheidsgraden. Van eenvoudige blauwe pistes tot uitdagende zwarte pistes, voor elk wat wils! De langste piste is maar liefst 1670 meter lang met een hoogteverschil van 270 meter. Verder zijn er nog 4 andere afdalingen van meer dan 1 kilometer lang. Alle afdalingen beschikken over sneeuwkanonnen en worden dagelijks geprepareerd.
Kinderen kunnen terecht in het Sun Kid park. In dit afgezette gebied voor kinderen wordt les gegeven aan de kleintjes met behulp van een loopband. Avondskiën kan bij Tanvaldský Špicák II – sleeplift Zalomeny. Er is een U-ramp voor snowboarders.
Bijzonder prettig is de gratis parking, heel dicht bij de liften. Liever niet met de auto? Het is zelfs mogelijk om met de trein hier naar toe te komen, het station ligt vlak bij de liften.
Tanvaldsky Spicak is samen met de skigebieden van Bedrichov en Severák onderdeel van ski arena Jizerky.
Hoogte | 542-812 meter |
---|---|
Km. aan pistes | 6,6 km. waarvan 2 rood, 8 blauw |
Km. aan langlaufloipes | 80 km. |
Aantal sleepliften | 7 |
Aantal stoeltjesliften | 1 |
Sneeuwkanonnen | Ja |
Prijsindicatie | Skipas Tanvaldsky Spicak |
Dagkaart volwassenen | ca. 540 CZK (ca. € 21) |
Dagkaart junior 15 t/m 17 jaar / senior vanaf 63 jaar | ca. 460 CZK (ca. € 18) |
Dagkaart kinderen 6 t/m 14 jaar | ca. 380 CZK (ca. € 15) |
Dagkaart kinderen 0 t/m 5 jaar | ca. 240 CZK (ca. € 9) |
Prijsindicatie | Skipas Tanvaldsky Spicak 6 uit 7 dagen |
Weekkaart volwassenen | ca. 2680 CZK (ca. € 103) |
Weekkaart junior 15 t/m 17 jaar / senior vanaf 63 jaar | ca. 2280 CZK (ca. € 88) |
Weekkaart kinderen 6 t/m 14 jaar | ca. 1880 CZK (ca. € 73) |
Weekkaart kinderen 0 t/m 5 jaar | ca. 1210 CZK (ca. € 47) |
Prijsindicatie | Skihuur/schoen/stokken/helm 6 dagen |
Volwassenen | ca. 1850 CZK (ca. € 72) |
Kinderen | ca. 1510 CZK (ca. € 58) |
Prijsindicatie | Skilessen voor 4 x 50 min. per dag |
Volwassenen | ca. 650 CZK (ca. € 25) groepen 3-10 personen |
Kinderen | ca. 650 CZK (ca. € 25) groepen 3-10 personen |
Skischolen en verhuur | Ski Bizu Sport |
100 CZK = ca. € 3.85 |