We maken gebruik van cookies.  
background-image

Vakantiehuis met zwembad     gebaseerd op    beoordeling

Vanaf
€ 775,00
per week
Huiscode: WB 698

12 personen

3 Slaapkamer(s)

Internet beschikbaar

Huisdieren toegestaan

Omschrijving

Uw gezellige en pas gerenoveerde vakantiehuis ligt in het Ertsgebergte in een klein dorpje 9 kilometer van Žatec, tussen Karlovy Vary (70 km) en Praag (75 km),  ideaal om deze twee prachtige steden te bezoeken.
Mooi is ook de hele Spa-driekhoek in deze omgeving, bezoek vooral ook kasteel Loket!

Het Ertsgebergte is zeer geschikt voor mensen die van een actieve vakantie houden o.a. vanwege de grote verscheidenheid aan fietspaden voor trekking en mountainbikes. U kunt hier meer dan 400 kilometer aan all-round trails vinden, zowel voor beginners als gevorderden. De Krušnohorská Magistrála die door dit gebied loopt verbindt alle diverse fietsroutes met elkaar.
Vanaf uw huis kunt u via de gemarkeerde fietspaden naar de beschermde natuurgebieden op 7 km afstand, o.a. Kozinecká stráň en Travertinová kupa.


Maar deze groene bergachtige streek leent zich ook prima voor fraaie wandelingen o.a. naar kasteel Líčkov, een wandeling van ongeveer 30 minuten. Ook kunt u het leuke stadje Louny aandoen (18 km). Het historische stadje aan de Ohre heeft een indrukwekkende gotische kerk en een bastion met een monumentale poort. Ook vindt u hier een aquapark. Tevens een zwembad in Markvarec op 8 km. afstand en een zwembad in het dorpje zelf waar in de zomermaanden soms een disco wordt georganiseerd.

In de omgeving liggen veel vijvers waar u met een vergunning ook kunt vissen. 

Maar er is meer; het historische stadje Kadaň (met het nauwste straatje van Tsjechië, 35 km), de mooie dierentuin in Chomutov (40 km), bezoek de Koningsbrouwerij Krušovice (25 km.), één van de oudste en bekendste Tsjechische brouwerijen.

Maar ook het historische stadje Žatec is leuk om te bezoeken. In de omgeving wordt veel hop verbouwd; De hop die hiervandaan komt is een vast ingrediënt van Tsjechisch pilsbier en van diverse buitenlandse bieren zoals Duvel. Er is hier een bier-en hopmuseum en hier hangt ook één van de drie astronomische klokken van Tsjechië. U kunt eventueel vooraf ook online een tour boeken.


En dan natuurlijk lekker genieten van uw comfortabele villa met een eigen verwarmd buitenzwembad. En een eigen bioscoop! Heerlijk om hier te relaxen en favoriet bij kinderen. Uw tuin is geheel omheind en beschikt over een sfeervol overdekt terras waar u kunt barbecueën en ontspannen met een drankje. Tuinmeubelen, vuurplaats, speeltoestellen en zandbak maken deze villa compleet.


De inrichting is uitstekend verzorgd en van alle gemakken voorzien. Parkeren kunt u bij het huis. 
 

In het plaatsje Kluček (300 meter) kunt u terecht voor wat kleine boodschappen en een pub, grotere supermarkt in Žatec ( 9 km).
Voor restaurantjes kunt u terecht in een straal van 5 km.

Indeling

Beneden verdieping:

  • entree
  • bioscoop met een groot scherm (16 zenders, ook USB telefoon en tablet kunt u hierop aansluiten), bank, gezellige ruimte 
  • badkamer met regendouche, wastafel, toilet 
     

1e Etage:

  • woonkamer met zithoek, open haard en KTV
  • open keuken met kookplaat, oven, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker, bar
  • balkon rondom het huis, hier kom je op overdekt terras met tuinmeubelen, koelkast, zithoek
  • terras met plastic tuinmeubelen en parasol, barbecue
     

​2e Etage:

  • halletje met een 2-pers. bed
  • slaapkamer 1 - met drie 1-pers. bedden
  • slaapkamer 2 - met twee 2-pers. bedden
     

3e Etage:

  • via steil trapje bereikbaar
  • zolderslaapkamer 3 -met een 2-pers. bed

Extra's

  • zwembad
  • Wifi
  • kindertoestellen
  • bioscoop
  • wasmachine

Bijkomende kosten

  • waarborg CZK 5000 (€ 200)
  • toeristenbelasting
  • energiekosten en water inbegrepen
  • schoonmaak goed zelf doen of CZK 1000 (€ 40)
  • beddengoed aanwezig, handdoeken zelf meenemen
We hebben nog meer foto's
Meer foto's  
Prijzen bij aankomst op:
Verblijfsduur Vertrekdatum Huurprijs  
Klik op de kalender om een andere aankomstdatum te kiezen.

Bijkomende kosten

In prijs inbegrepen

Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen
Energiekosten Energiekosten

Verplicht

Borg € 200,00 Borg
€ 200,00
Eindschoonmaak € 40,00 Eindschoonmaak
€ 40,00
Toeristenbelasting Toeristenbelasting

Extra's


Legenda

 
Beschikbare periodes
 
Aanbiedingen
 
Niet beschikbaar
 
Geselecteerde dag
Algemene indruk

Locatie

Service

Prijs/kwaliteit

Schoonmaak

Inrichting

Kindvriendelijkheid

Wellness
-

-

-

-

-

-

-

-


beoordelingen

West-Bohemen

 

West Bohemen ligt in het meest westelijke gedeelte van Tsjechië tegen de Duitse grens. In slechts 6,5 uur bent u vanaf Arnhem al in Cheb, in de Karlovy Vary regio.

Zo dicht bij Nederland, en toch ligt hier een zeer wisselend vakantiegebied, waar u vast en zeker van zult genieten. 
De regio bestaat voor ongeveer 45% uit bossen en door het grootste gedeelte van West Bohemen stroomt de rivier de rivier de Ohře

West Bohemen is een uitgestrekte regio en kan je gemakshalve onder verdelen in:

 


Door het hele gebied zijn veel uitgestippelde wandelroutes, schilderachtige dorpjes, historische kastelen en geneeskrachtige bronnen. In West-Bohemen vindt u uiteenlopende toeristische en culturele bezienswaardigheden en mooie natuurgebieden, de natuur in deze regio is adembenemend.

Maak gebruik van één van de vele thermale, geneeskrachtige bronnen en kom lekker tot uzelf. De meeste kuuroorden liggen in het gebied rondom Karlovy Vary en men noemt dit de Spa-Driehoek van Tsjechië.
Iedere plaats die eindigt op “Lázně” staat voor kuren…..uitzondering hierop is echter Karlovy Vary zelf, dat het grootste kuuroord heeft!

In omgeving van Plzeň is het gebied wat vlakker, maar daar komt snel verandering in als u wat zuidelijker rijdt richting het Boheems Woud (Šumava).

In Noord-West Bohemen ligt het Ertsgebergte (Krušné hory). Een mooi bergachtig gebied met een aantal mooie stadjes aan de voet van de bergketen.
Het hoogste punt van Krušné hory ligt bij Klínovec op 1244 m boven de zeespiegel. Hier wordt dan ook in de winter veelvuldig geskied, in de zomer is het bergachtige gebied erg in trek bij de mountainbikers. Niet gek want er wordt enorm geinvesteerd in bikeparks.

Slechts enkele belangrijkste trekpleisters in West Bohemen

 Karlovy Vary, Mariánské Lázně en Františkovy Lázně in de Spa-driehoek
 Het imposante Kasteel Loket in het gelijknamige vestingstadje aan de rivier de Ohře
 SOOS, een vulkanisch natuurgebied  met minerale bronnen
 Bečov nad Teplou, charmant stadje met mooi kasteel hoog boven de rivier de Teplá
 Benedictijnenklooster van Kladruby
 Klooster van Teplá, een van de laatste oude grote kloosters
 Svatošské skály, een prachtig wandelgebied met rotsen
 De historische stad Cheb
 Plzeň, met veel monumenten, Pilsner Urquell brouwerij en ondergronds gangenstelsel
 Het prachtige middeleeuwse stadje Stříbro aan de rivier de Mže
 Kasteel Rabí is de grootste burchtruïne van Bohemen, al van voor de 12e-eeuw
 Kasteel Kašperk in  Kašperské Hory, 14e-eeuws kasteel met opvallende torens
 Klatovy, historisch stadje met de Zwarte Toren (Černá věš). Vanaf de top heeft u een prachtig uitzicht
 Bisschopsburcht Horsovský Týn


Bekijk al onze accommodaties in West-Bohemen