
Chalet met sauna en Hot tub 8.3
2Huiscode: WB 709
10 personen
3 Slaapkamer(s)
Internet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Omschrijving
Dit leuke vakantiehuis ligt vlakbij WB 696 in het Ertsgebergte in een klein dorpje. Klínovec en Boží Dar liggen niet ver van uw woning, in de Černý potok-vallei.
Aan de rand van het dorpje op een hoogte van ongeveer 800 meter.
De woning is van alle gemakken voorzien en u heeft de beschikking over een omheinde tuin met uw eigen sauna en hottub in de tuin naast het huis.
Vanaf uw terras heeft u een werkelijk prachtig vrij uitzicht op de heuvels van Krušné hory.
Direct achter de tuin staat een ruif voor de herten uit de omgeving. Ook kunt u daar heerlijk genieten op een bankje.
De omgeving is zeer geschikt voor mensen die van een actieve vakantie houden met een grote verscheidenheid aan fietspaden. U kunt hier meer dan 400 kilometer aan all-round trails vinden, zowel voor beginners als gevorderden. De Krušnohorská Magistrála die door dit gebied loopt verbindt alle diverse fietsroutes met elkaar.
Voor de waaghalzen zijn er diverse adrenalineactiviteiten in het gebied. Ga bijvoorbeeld met de kabelbaan naar boven in Klínovec op 1244 meter boven de zeespiegel. Fietsen mee of huren en heerlijk naar beneden fietsen, maar ook is het hier heerlijk om te wandelen.
In Boží Dar, in de winter een populair skigebied, kunt u in de zomer veel ondernemen; berg-steps, Kids World met een speeltuin, kabelbaan, trampoline, glijbanen, springkasteel voor de kleintjes en vele andere attracties.
En ook in Plešivec kunt u zich wel een dag bezighouden. U vindt hier een reuzenschommel, bungee trampoline, touw centrum voor kinderen en volwassenen, of ervaar een vrije val van een hoogte 13 meter. Maar de omgeving is ook prachtig om te wandelen. Op de top staat een uitkijktoren vanwaar u een prachtig uitzicht op de omgeving heeft.
Maar ook vanaf uw huis kunt u al heerlijk wandelen achter het huis of naar het kapelletje vlakbij.
En niet ver (8 km) liggen de sfinxen van Měděnec, een bijzondere rotsformatie met het uiterlijk van een sfinx. Het is een natuurlijk beschermd monument met een prachtig uitzicht op de bergen Krušné en Doupovské.
Maar ontdek méér: het historische stadje Kadaň (met het nauwste straatje van Tsjechië, 25 km), de mooie dierentuin in Chomutov (34 km), de prachtige stad Karlovy Vary op 40 km. Bij Ranch Oáza op 17 km afstand is een kinderboerderij en kunt u paard- en ponyrijden. Bezoek de gotische burcht Hasištejn uit 1320 (25 km) of het prachtige kasteel in Loket (20 km.)
Of maak een ritje naar de uitkijktoren aan de Duitse kant van het Ertsgebergte
Bärenstein. U kunt met de auto naar de uitkijktoren rijden over een smalle weg. De 25 meter hoge uitkijktoren werd hier gebouwd in 1913 en u heeft een mooi uitzicht op de hoogste berg in het ertsgebergte Klínovec en de Fichtelberg. Mooi is het ook bij het waterreservoir Přísečnice , u mag hier helaas niet zwemmen omdat het meer wordt gebruikt voor de drinkwatervoorziening.
In het Hotel Central in het plaatsje Kovářská kunt u eventueel zwemmen in een binnenzwembad of genieten van de sauna (tegen betaling). Of rijdt naar het aquapark in Klášterec nad Ohří (20 km) of de SPA in Jáchymov (21 km).
U kunt heerlijk zwemmen en zonnen bij het meer met grasweides op een half uurtje rijden afstand (Kamencové jezero-een uniek aluinmeer) .
Boodschappen kunt u doen in het plaatsje Kovářská (300-500 meter) of Vejprty (6 km.). Hier zijn ook een aantal restaurantjes.
Indeling
Totale oppervlakte 150 m²
Begane grond:
- entree met halletje
- woonkamer met zithoek, eethoek, KTV-satelliet, DVD, open haard,
- toegang tot het ruime terras met hottub en sauna
- keuken, eettafel, oven, elektrisch fornuis (4-pits), koelkast met vriesgedeelte, magnetron, waterkoker
- badkamer met douche en wastafel
- twee toiletten
1e Etage:
- slaapkamer 1 - met een 2-pers. bed, zithoek (slaapbank) en KTV
- slaapkamer 2 - met twee 1-pers. bedden en bedbank
- slaapkamer 3 - met een 2-pers. bed
Extra's
- Finse sauna
- hottub
Bijkomende kosten
- waarborg CZK 10000 (€ 400, ook i.v.m. hottub)
- energie ter plaatse
- gebruik sauna
- schoonmaak € 60 bij boeking te betalen
- toeristenbelasting inbegrepen
- bedlinnen € 3 per persoon, handlinnen zelf meenemen (wordt met de waarborg verrekend)
- huisdieren € 15 per week per hond (op aanvraag)
Verblijfsduur | Vertrekdatum | Huurprijs | |
---|---|---|---|
1 Week | t/m 10-05-2025 | € 1695,- | |
2 Weken | t/m 17-05-2025 | € 3390,- | |
3 Weken | t/m 24-05-2025 | € 5085,- |
Bijkomende kosten
In prijs inbegrepen |
|||||
Handlinnen zelf meenemen |
Handlinnen zelf meenemen
|
||||
Verplicht |
|||||
Borg | € 400,00 |
Borg
€ 400,00 |
|||
Eindschoonmaak | € 60,00 |
Eindschoonmaak
€ 60,00 |
|||
Energiekosten |
Energiekosten
|
||||
Toeristenbelasting |
Toeristenbelasting
|
||||
Extra's |
|||||
Brandhout (mand) |
Brandhout (mand)
|
||||
Huisdier mee | € 15,00 | per week |
Huisdier mee
€ 15,00 per week |
||
Lakenhuur | € 3,00 | per persoon per week |
Lakenhuur
€ 3,00 per persoon per week |
Legenda
|
Beschikbare periodes |
|
Aanbiedingen |
|
Niet beschikbaar |
|
Geselecteerde dag |
Algemene indruk
Locatie
Service
Prijs/kwaliteit
Schoonmaak
Inrichting
Kindvriendelijkheid
Wellness
7.5
9
9
9
7.5
8
8.5
7.5
2 beoordelingen
Prachtige ligging! Mooi uitzicht over de heuvels. Ski faciliteiten dichtbij en goed verzorgt. Je stookt je alleen het ongeluk om het huisje wat warm te krijgen. Daardoor lopen de bijkomende kosten enorm op en hebben wij bijvoorbeeld de hottub niet eens gebruikt doordat het hout duur was.Gemiddelde beoordeling
7,5Algemene indruk
6Locatie
9Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
6Inrichting
7Kindvriendelijkheid
8Wellness
6
Heerlijk huisje, met een prachtige ligging en wat een mooi uitzicht. De reeën liepen 's morgen voorbij onze tuin. We hebben heel wat uurtje op het bankje doorgebracht en genieten van de stilte. Als je van wandelen houdt dan met de lift naar boven gaan bij Bozi dar. We hebben daar trouwens ook de glasblazerij bezocht, dat was ook leuk voor de kinderenGemiddelde beoordeling
9,0Algemene indruk
9Locatie
9Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
9Inrichting
9Kindvriendelijkheid
9Wellness
9
West-Bohemen
West Bohemen ligt in het meest westelijke gedeelte van Tsjechië tegen de Duitse grens. In slechts 6,5 uur bent u vanaf Arnhem al in Cheb, in de Karlovy Vary regio.
Zo dicht bij Nederland, en toch ligt hier een zeer wisselend vakantiegebied, waar u vast en zeker van zult genieten.
De regio bestaat voor ongeveer 45% uit bossen en door het grootste gedeelte van West Bohemen stroomt de rivier de rivier de Ohře
West Bohemen is een uitgestrekte regio en kan je gemakshalve onder verdelen in:
- Het Ertsgebergte (Krušné hory) , in Noord-West Bohemen
- Karlovarský kraj, in de omgeving van Karlovy Vary
- Plzeňský kraj, in de omgeving van Plzeň
klik op de linkjes in de tekst voor meer informatie, leuke bezienswaardigheden en tips!
Door het hele gebied zijn veel uitgestippelde wandelroutes, schilderachtige dorpjes, historische kastelen en geneeskrachtige bronnen. In West-Bohemen vindt u uiteenlopende toeristische en culturele bezienswaardigheden en mooie natuurgebieden, de natuur in deze regio is adembenemend.
Maak gebruik van één van de vele thermale, geneeskrachtige bronnen en kom lekker tot uzelf. De meeste kuuroorden liggen in het gebied rondom Karlovy Vary en men noemt dit de Spa-Driehoek van Tsjechië.
Iedere plaats die eindigt op “Lázně” staat voor kuren…..uitzondering hierop is echter Karlovy Vary zelf, dat het grootste kuuroord heeft!
In omgeving van Plzeň is het gebied wat vlakker, maar daar komt snel verandering in als u wat zuidelijker rijdt richting het Boheems Woud (Šumava).
In Noord-West Bohemen ligt het Ertsgebergte (Krušné hory). Een mooi bergachtig gebied met een aantal mooie stadjes aan de voet van de bergketen.
Het hoogste punt van Krušné hory ligt bij Klínovec op 1244 m boven de zeespiegel. Hier wordt dan ook in de winter veelvuldig geskied, in de zomer is het bergachtige gebied erg in trek bij de mountainbikers. Niet gek want er wordt enorm geinvesteerd in bikeparks.
Slechts enkele belangrijkste trekpleisters in West Bohemen
► Karlovy Vary, Mariánské Lázně en Františkovy Lázně in de Spa-driehoek
► Het imposante Kasteel Loket in het gelijknamige vestingstadje aan de rivier de Ohře
► SOOS, een vulkanisch natuurgebied met minerale bronnen
► Bečov nad Teplou, charmant stadje met mooi kasteel hoog boven de rivier de Teplá
► Benedictijnenklooster van Kladruby
► Klooster van Teplá, een van de laatste oude grote kloosters
► Svatošské skály, een prachtig wandelgebied met rotsen
► De historische stad Cheb
► Plzeň, met veel monumenten, Pilsner Urquell brouwerij en ondergronds gangenstelsel
► Het prachtige middeleeuwse stadje Stříbro aan de rivier de Mže
► Kasteel Rabí is de grootste burchtruïne van Bohemen, al van voor de 12e-eeuw
► Kasteel Kašperk in Kašperské Hory, 14e-eeuws kasteel met opvallende torens
► Klatovy, historisch stadje met de Zwarte Toren (Černá věš). Vanaf de top heeft u een prachtig uitzicht
► Bisschopsburcht Horsovský Týn