We maken gebruik van cookies.  
background-image

Villa met privé zwembad  9.3  gebaseerd op  1  beoordelingen

Op aanvraag
Huiscode: RE 427

8-10 personen

4 Slaapkamer(s)

Internet beschikbaar

Huisdieren toegestaan

Omschrijving

Op slechts 1 km van het Dolce-meren gebied en 3 km van de historische stad Trutnov staat uw royale woning, bestaande uit twee appartementen die u samen huurt. In één van de meren kunt u heerlijk zwemmen en ook waterfietsen en kano's huren. Er zijn terrasjes en restaurantjes om heerlijk te eten. 

Werkelijk ideaal voor samen reizende families of vrienden. Een ruime omheinde tuin omringd de villa, met twee terrassen waarvan een overdekt met directe toegang tot het heerlijk zwembad (7,5 x 3,5 x 1,2 m). Deze kan ook overkapt worden. De terrassen zijn voorzien van parasols en tuinmeubilair. Ook is er een tuinschommel, zandbak en een basketbalnet aanwezig. Bij het zwembad staan vier ligstoelen. Ook lekker is de infrarood sauna in het huis. Een barbecue ontbreekt niet, zodat u heerlijk kunt relaxen en genieten van een overheerlijke maaltijd en een goed Tsjechisch biertje of een Moravische wijn.

 

In de directe omgeving van uw villa kunt u fantastisch wandelen, fietsen (gemarkeerde routes), paardrijden en vissen.


Ongeveer 150 km. ten noorden van Praag (via autosnelweg prima bereikbaar), in het Reuzengebergte. In de indrukwekkende omgeving is in ieder jaargetijde iets te beleven. Zo treft u in het nabijgelegen Nationale Park fantastisch uitgezette wandelroutes met heerlijke vergezichten op de groene natuur.

Uitstapjes kunt u maken naar het Boheems Paradijs en de imposante, spectaculaire zandsteenformaties ( Adršpašsko-teplické skály ) in Adršpach. En behalve het natuurschoon kunt u ook nog genieten van prachtige kastelen zoals Kasteel Ratibořice of Hospitál Kuks in een straal van 25 kilometer.

Maar ook een tocht met de gondelbaan in Janské Lázne. En het gezellige stadje Trutnov op enkele kilometers afstand. Golfbaan op 6 km afstand. 

Op 1 km afstand bij het Dolce meer bevindt zich een restaurant. In de historische stad Trutnov kunt u terecht voor boodschappen, supermarkten en vele gezellige restaurants.

 

Parkeren bij het huis (4 auto's). Wifi aanwezig.

Indeling

Begane grond: 

  • appartement 1, met aparte ingang
  • slaapkamer 1-met een 2-pers. bed
  • keuken met o.a. inductiekookplaat, oven, vaatwasser, koelkast/vriezer, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster
  • badkamer met douche, wastafel en toilet
     

1e Etage: 

  • woonkamer met zithoek, eethoek, open haard, KTV-satelliet, openslaande deur naar balkon
  • keuken en o.a. elektrische fornuis, oven, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster
  • slaapkamer 2-met twee 1-pers. bedden
  • 2e badkamer met douche, wastafel en toilet 
     

2e Etage:

  • slaapkamer 3-met een 2-pers. bed en een 1-pers. bed
  • slaapkamer 4-met een 1-pers. bed

Extra's

  • zwembad (7,5 x 3,5 x 1,2)
  • wasmachine, strijkijzer, strijkplank, föhn
  • infrarood sauna
  • speeltoestellen
  • WIFI
  • roken binnen miet toegestaan
  • kinderbedje

Bijkomende kosten

  • waarborg € 150
  • eindschoonmaak zelf doen, of ter plaatse te betalen voor  € 60
  • energiekosten, water en hout ter plaatse te voldoen
    Elektra: 5CZK/KwH-dagstroom, water 85 CZK M³, hout 140 CZK (bananendoos)
  • toeristenbelasting ter plaatse te voldoen
  • bed- en handlinnen zelf meenemen of huren voor 200 CZK per set (bedlinnen en een grote en kleine handdoek)
  • kleine huisdieren toegestaan tegen vergoeding (1400 CZK per week)
We hebben nog meer foto's
Meer foto's  
Prijzen bij aankomst op:
Verblijfsduur Vertrekdatum Huurprijs  
Klik op de kalender om een andere aankomstdatum te kiezen.

Bijkomende kosten

In prijs inbegrepen

Verplicht

Borg € 150,00 Borg
€ 150,00
Eindschoonmaak Eindschoonmaak
Energiekosten Energiekosten
Toeristenbelasting Toeristenbelasting

Extra's

Bedlinnen per persoon € 8,00 per persoon Bedlinnen per persoon
€ 8,00 per persoon
Huisdier mee Huisdier mee

Legenda

 
Beschikbare periodes
 
Aanbiedingen
 
Niet beschikbaar
 
Geselecteerde dag
Algemene indruk

Locatie

Service

Prijs/kwaliteit

Schoonmaak

Inrichting

Kindvriendelijkheid

Wellness
9

9

9

9

9

9

10

10

9.3

1 beoordelingen

heerlijke vakantie gehad, lekker zwembad. Dierentuin in Dvur is echt een leuk uitstapje. En de zomerbob in Mlade Buky ook. De meren bij Dolce zijn echt een verademing bij warm weer
Jacob van Steensel

Reisperiode: 2 juli 2021

Gemiddelde beoordeling
9,3
Algemene indruk
9
Locatie
9
Service
9
Prijs/kwaliteit
9
Schoonmaak
9
Inrichting
9
Kindvriendelijkheid
10
Wellness
10

Reuzengebergte


Het Reuzengebergte is de algehele naam voor Noord Bohemen, maar is eigenlijk onder te verdelen in drie nationale parken die de bergketens samen delen. Toch heeft iedere streek nét dat extra's!

De bergketens en rivieren lopen in elkaar over in dit veelzijdige gebied. Deze streek is één van de meest bezochte gebergten van Tsjechië en in zowel zomer als winter een populaire vakantiebestemming. De natuur in het Reuzengebergte is erg mooi en veelzijdig en kenmerkt zich door dicht begroeide naaldbossen, afgeronde bergtoppen en diepe dalen met steile hellingen.

Door het gebied stromen diverse rivieren zoals de Ohře de Labe (Elbe) die u uitnodigen om allerlei watersporten te beoefenen. 
De streek biedt veel mogelijkheden voor bergwandelaars en fietsers, met goed gemarkeerde routes langs klaterende beekjes en prachtige watervallen.
Op zoek naar een uitdaging? Kom rodelen, mountainbiken, klimmen, wildwatervaren, kanoën, vissen, paardrijden en nog veel meer! In het Reuzengebergte is voor elk wat wils!

Zelf maken we een onderscheid tussen de drie streken:
1. het Reuzengebergte (Krkonoše):  tussen Trutnov in het oosten en Harrachov in het westen
2. het IJzergebergte (Jizerské hory): tussen Tanvald in het oosten en LIberec in het westen
3. en lužické hory  tussen Liberec in het oosten e
n Česká Lípa in het westen
klik op de linkje in de tekst voor meer informatie, leuke bezienswaardigheden en tips!

In  het Reuzengebergte vindt u leuke bergstadjes, met veel toeristische activiteiten en adrenalineparken. Maar ook de prachtige steden mag u niet missen.

Wilt u behalve deze overvloed aan natuur ook nog cultuur snuiven dan kunnen wij u het volgende aanraden
► Kasteel Kost, één zeer goed bewaard laat gotisch kasteel uit de 14e eeuw
► Kasteel Frýdštejn, een burchtruïne met een toren van 15 meter hoog, met een schitterend uitzicht. Gebouwd op een hoge zandsteenrots. 
 Kasteel Hrubý Rohozec, gelegen in een klein park en u kunt het van binnen bezoeken.
► Hospital Kuks. Dit barokke complex in de Elbevallei bevat een slot, een aantal baden en een gasthuis met kerk.  
 Fort Stachelberg, een groot bunkercomplex.
► Braunuv Betlem. Beeldentuin met een verzameling barokke beelden in de natuur. Een merkwaardig kunstwerk. 


 


Bekijk al onze accommodaties in Reuzengebergte