
Luxus villa met veel extra's 8.5
5Huiscode: MB 097
17 personen
5 Slaapkamer(s)
Internet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Omschrijving
Deze voormalige luxe boerderij dateert uit 1835 maar is prachtig gerestaureerd en in 2000 opnieuw opgeleverd. Nu is het een moderne en comfortabele vakantievilla in een mooie omgeving op 605 meter hoogte gelegen.
Deze streek nodigt u uit om te genieten van de prachtige natuur van Tsjechisch Zwitserland en de rivier de Elbe waar veel activiteiten mogelijk zijn (raften, varen, zwemmen). Langs de Elbe loopt een prachtig fietspad maar er zijn meerder gemarkeerde fietspaden in de directe omgeving.
Het is een wandel- en fietsgebied bij uitstek, waar u op verschillende plekken kunt genieten van de mooie vergezichten op de Boheemse Hooglanden.
De oude steden Děčín, Ústí nad Labem, Litomerice en Ceská Lípa liggen in een straal van 25 km. van uw huis.
Ook de prachtige hoofdstad Praag is met 85 km afstand via de snelweg in een klein uurtje te bereiken. Zeker doen!
Er zijn diverse kastelen en burchten te bezoeken en natuurlijk dé toeristische trekpleister Pravcická brána en de kloof van Hrensko (40 km ). Met een plat bootje vaart u met een schipper door de 960 meter lange kloof, tussen de rotswanden van 150 meter hoog.
Op korte loopafstand ligt de uitkijktoren Vítova vyhlídka, van waaruit u een prachtig uitzicht hebt (tientallen kilometers) op de weide omgeving. Er zijn echter diverse andere uitkijktorens in een straal van 12 km., met een adembenemend uitzicht op de omgeving. Deze uitkijktorens dateren veelal uit het begin van de 20e eeuw en zijn op strategische plaatsen gebouwd.
Na alle activiteiten is het heerlijk om “thuis” te zijn en te genieten van de welverdiende rust en uw vakantie.
Uw villa is uitermate geschikt voor een grotere groep vrienden of families en ligt grandioos op een grondstuk (gedeeltelijk omheind) van maar liefst 8700 m2 met sierbomen en struiken!
Er is een zandbak, tuinhaard, trampoline, volleybal, badminton, voetbal en kegels.
U kunt hier heerlijk van het uitzicht of een barbecue genieten op het overdekte terras.
Binnen vindt u nog een gezelschapsruimte met biljart, tafeltennis, darts en bar.
En niet te vergeten de sauna met stoomdouche, Jacuzzi en uw eigen inpandige zwembad van 9 x 4 x 2,2 meter (juni-september) dat wordt verwarmd door zonne-collectoren of bij slecht weer elektrisch (in dat geval energiekosten betalen). Relaxstoelen en douche zijn aanwezig.
Ook aan de kleintjes wordt gedacht met een speelkamer, kinderbedjes en eventueel een fles sterilisator.
Parkeren kan op eigen terrein en voor de dagelijkse boodschappen en restaurants kunt u het beste terecht in Vernerice (4 km).
Kortom een TOP vakantievilla in een zeer mooie vakantiestreek.
Indeling
HOOFDWONING:
Begane grond:
- entree, met kelder voor opslag van eten
- volledig ingerichte keuken - fornuis met oven, koelkast, magnetron, waterkoker, eettafel voor 6 personen,
- woonkamer met zithoek, KTV, gezellige houtkachel
- badkamer met douche en bubbelbad,
- slaapkamer nr. 1- met een 2-pers. bed
- badkamer met douche en wastafel
- apart toilet
- 2e badkamer met bad, en een extra verhoogd badje (kan worden gebruikt voor het baden kleine kinderen), wasmachine
- toegang tot de grote
1e Etage:
- woonkamer met zithoek, TV met DVD en video, eethoek
- grote keuken met fornuis met oven, vaatwasser, magnetron, waterkoker
- hal met grote koelkast en ijsblokjesmachine
- slaapkamer nr. 2, met een 2-pers. bed en twee 1-pers. bedden
- slaapkamer nr. 3, met een 2-pers. bed en een 1-pers. bed
- slaapkamer nr. 4, met een 2-pers. bed
- glazen logia met uitzicht op de binnenplaats en veel informatie over de omgeving
2e Etage:
- slaapkamer nr. 5, met vier 1-pers. bedden
- badkamer met wastafel en toilet
- balkon
BIJGEBOUW 1: (van 1 juni tot 1 oktober, daarna gesloten)
- overdekt zwembad, warmte afhankelijk van zon (of elektrisch verwarmen, max 28 °C)
- douchecabine met stoomdouche met hydromassage.
- speelkamer met biljart, tafeltennis, darts
BIJGEBOUW 2:
- bar - volledig uitgerust - u kunt bier en limonade gebruiken indien u wenst (wordt later verrekend), open haard, vaatwasser, waterkoker, eettafel voor 6 personen, barkrukken, zithoek, grote tv met satelliet en dvd, stereo-installatie.
- sauna (4 pers.) en whirpool (3 pers.)
- aangrenzende badkamer met douche en wastafel
- een apart toilet met bidet.
- kleine speelkamer voor de kinderen
Extra's
- veel extra, zie tekst
- WiFi (gratis)
- kinderbedje
- roken binnen niet toegestaan
- binnen graag op sloffen lopen
- fietsverhuur via de eigenaar
Bijkomende kosten
- waarborg 5.000 CZK (ca.€ 200)
- zwembad (solair verwarmd, of warmer voor 300 CZK/graad)
- gas, elektriciteit naar verbruik (9 - CZK / kWh en 70, - CZK / m 3)
- sauna (gratis) jacuzzi 36°C (1500 CZK)
- toeristenbelasting
- huisdieren (hond of kat) 525 CZK/week (ca. € 20)
- bedlinnen gratis
- handlinnen zelf meenemen
- kinderbedje (2 stuks aanwezig) 150 CZK/verblijf incl. beddengoed
Verblijfsduur | Vertrekdatum | Huurprijs |
---|
Bijkomende kosten
In prijs inbegrepen |
|||||
Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen |
Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen
|
||||
Verplicht |
|||||
Borg | € 200,00 |
Borg
€ 200,00 |
|||
Energiekosten |
Energiekosten
|
||||
Toeristenbelasting |
Toeristenbelasting
|
||||
Extra's |
|||||
Huisdier mee | € 20,00 | per week |
Huisdier mee
€ 20,00 per week |
||
Kinderbedje | € 6,00 | per boeking |
Kinderbedje
€ 6,00 per boeking |
||
Wellness | € 60,00 | per week |
Wellness
€ 60,00 per week |
Legenda
|
Beschikbare periodes |
|
Aanbiedingen |
|
Niet beschikbaar |
|
Geselecteerde dag |
Algemene indruk
Locatie
Service
Prijs/kwaliteit
Schoonmaak
Inrichting
Kindvriendelijkheid
Wellness
9
8.4
8.2
8.2
8.6
8.2
9.6
8
5 beoordelingen
Het huis (eigenlijk meerdere plaatsen) is zeer ruim, Verder biedt de lokatie/woning zeer veel. Gigantische tuin, en zwembad+tafeltennis+biljart is echt top. Voor dit soort woning voorzie ook in bed- en badlinnen (niet alleen bedlinnen). De tap (een échte tap voor bier en lokale frisdrank) geeft wel een groot vakantiegevoel. En reken idd dit wel apart af. Verder wel een toffe lokatie voor wandelingen, en ideaal om Terezin, Praag en/of Dresden te bezoeken. Dichtst bijzijnde supermarkt is wel op 25 min rijden (een kleine winkel in aanpalend dorp op 3 km). Voorzie ook in een broodrooster(!), zo'n huis, en nergens een broodrooster. Die hebben we dan gewoon in de TESCO gekocht voor 20 EUR... Alles bij elkaar: een aanrader en Tsjechië is echt een onderschat vakantieland.Gemiddelde beoordeling
7,6Algemene indruk
8Locatie
9Service
7Prijs/kwaliteit
8Schoonmaak
9Inrichting
6Kindvriendelijkheid
8Wellness
6
Gemiddelde beoordeling
8,9Algemene indruk
9Locatie
9Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
7Inrichting
8Kindvriendelijkheid
10Wellness
10
Gigantisch lekker zwembad. En wat te denken van de geweldige gezelschapsruimte!!!! Een absolute aanrader.Gemiddelde beoordeling
8,9Algemene indruk
9Locatie
8Service
9Prijs/kwaliteit
8Schoonmaak
9Inrichting
9Kindvriendelijkheid
10Wellness
-
Een villa met voor iedereen wat wils. De kinderen hebben hier de tijd van hun leven gehad (wij dus ook)!Gemiddelde beoordeling
8,7Algemene indruk
9Locatie
8Service
8Prijs/kwaliteit
8Schoonmaak
9Inrichting
9Kindvriendelijkheid
10Wellness
-
Wij waren hier met diverse gezinnen. Deze villa was werkelijk ideaal.Gemiddelde beoordeling
8,9Algemene indruk
10Locatie
8Service
8Prijs/kwaliteit
8Schoonmaak
9Inrichting
9Kindvriendelijkheid
10Wellness
-
Midden-Bohemen
Midden Bohemen - Střední Čechy
Deze prachtige regio in Tsjechië mag u eigenlijk niet overslaan. Een uitgestrekte regio met diverse landschappen, ontzettend veel kastelen, prachtige valleien, betoverende steden en een charmant platteland, dat geografisch gezien tot het één van de oudste landschappen in Europa behoort.
De streek Midden-Bohemen is de grootste regio in Tsjechië, we hebben de streek dan ook onderverdeeld in kleinere regio’s en wat gedetailleerder beschreven:
Het natuurgebied Křivoklátsko en het historische zilverstadje Kutná Hora (tezamen met de knekelkapel in Sedlec), staan op de werelderfgoedlijst van UNESCO.
En al dat moois in een straal van zo’n 70-80 km van de schitterende hoofdstad Praag.
In Midden Bohemen komen een aantal rivieren samen wat resulteert in een zeer afwisselend landschap.
Wat moet u beslist nog meer zien bij een bezoek aan Midden Bohemen?
In ieder geval de kastelen Karlštejn, Křivoklát, Český Šternberk, Konopiště en het jachtkasteel Křivoklát.
Leuke stadjes om te bezoeken zijn uiteraard Kutna Hora, maar ook Poděbrady met haar kuuroord, het wijnstadje Mělník, het toeristische stadje Benešov met veel watersport, het historische stadje Čáslav , Nymburk en Mladá Boleslav.
Een toeristische bezienswaardigheid in Midden Bohemen is het prachtige park Průhonice met bijbehorend kasteel.
En dan nog de diverse musea, brouwerijen waarvan Velké Popovice de bekendste is, burchtruïnes en de ontelbare kilometers aan fiets- en wandelpaden.
Voor een zeer indrukwekkende excursie kunt u een bezoek brengen aan Theresienstadt (Terezín) en het plaatsje Lidice. Een bezoek aan deze twee oorlogsmonumenten zult u niet snel vergeten en maken diepe indruk.
Voor wie van natuur houdt mag de prachtige natuurgebieden eigenlijk niet overslaan;
o.a. de rots labyrinten in Kokořínsko, de Berounka vallei, het Nationaal natuurpark Český kras met de diepe valleien, de grootste grot van Tsjechië (Koněpruské Jeskyn), de Sázava vallei en het Nationaal Park Velký Blaník.
Watersport is mogelijk op de rivieren de Elbe, de Sázava de Berounka, de Ohře en de Vltava. En heerlijk zwemmen op het grote Machameer, het Slapymeer en het Orlikmeer.
Zoals u ziet is Midden Bohemen van oudsher een rijke streek met veel bodemschatten. Hier zijn in het verleden veel koningen en landheren op afgekomen waardoor de meest mooie kastelen en burchten zijn ontstaan, veelal in de buurt van de rivieren of bovenop een berg. Hieromheen werden mooie stadjes gebouwd en werd er grif gebruik gemaakt van de mineralen in de bodem.
Vandaag de dag heeft dat geresulteerd in het zeer afwisselende landschap van Midden-Bohemen, met de vele burchten en kasteelruïnes.
Al met al een prachtige omgeving waar u heerlijk op vakantie kunt gaan.