
Holiday Resort-park Silezië 9.1
12Huiscode: BE 201P
7 personen
3 Slaapkamer(s)
Internet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Omschrijving
Alweer zo’n heerlijk vakantiepark in Tsjechië. Een 3-sterren accommodatie op een 5-sterren park!
In 2011 compleet gerenoveerd en gelegen in het hart van het Beskydy gebergte in Moravisch Silezië.
Het plaatsje Kuncice pod Ondrejnikem is een klein, gezellig plaatsje bekend om de vele bosbessen en paddenstoelen die je hier kunt plukken. Én zéér geliefd bij wandelaars en fietsers! In het dorpje vindt u een historische houten kerk uit de 17e eeuw.
In de omgeving is veel te zien. Zo kunt u een bezoek brengen aan de mooie historische en culturele stad Olomouc, waar u ook goed kunt winkelen.
Voor de natuur en prachtige wandelingen met mooie vergezichten over het gebergte kunt u bijvoorbeeld naar Pustevny (8 km.) rijden, met de top Radhošt op 1129 meter. Deze toeristische berg bevat een aantal historische houten huizen die zeer de moeite waard zijn om te bezichtigen.
Er zijn veel wandel- en mountainbike routes. Vanuit Trojanovice kunt u in de zomer met de kabelbaan omhoog, maar ook met de auto is het via de andere kant goed te bereiken.
In Radhoštem (3 km.) is een overdekt aquapark en diverse restaurantjes. In Vetrkovice (10 km.) een stuwmeer waar u ook bootjes kunt huren en zwemmen.
Het vakantiepark is prachtig gelegen op een hoogte van 524 meter. Vanaf het terras bij het restaurant hebt u een geweldig uitzicht over de bergen, het privé zwembad (11 x 6 x1,5 meter, verwarmd met zonne-energie) en de speeltuin voor de kinderen. Ook de trampoline ontbreekt niet.
Op het areaal is verder nog een tennisbaan, sportveld, sauna, Turks stoombad en biljartruimte. Én in de zomermaanden een kinderboerderij.
In het restaurant kunt u heerlijk eten, en genieten van een biologische steak van het Hoogland rund. Het areaal heeft zijn eigen biologische farm.
U kunt eventueel ook het vlees kopen en zelf “thuis” bereiden.
Op het areaal staan 11 vakantiebungalows in de typische stijl van de streek. Ook is er een hotel en een aantal appartementen.
Wij verhuren de bungalows, verspreid rondom het zwembad, ieder met voldoende privacy. De bungalows hebben echter helaas géén eigen privé tuin of tuinmeubelen.
Uw auto kunt u parkeren bij de ingang van het park.
Indeling
Begane grond:
- entree met garderobe
- woonkamer met zithoek, KTV
- kitchenette met twee-pits fornuis, koelkast, waterkoker, eethoek voor 6 personen
- badkamer met douche, watafel en toilet
- slaapkamer nr. 1, met een 1-pers. bed
1e Etage:
- slaapkamer nr. 2, met twee 1-persoons bedden (kan met tegen elkaar aanzetten)
- slaapkamer nr. 3 met drie 1-pers. bedden
Extra's
- Er is één woning geschikt voor mindervaliden
- in het HS is de aankomst op zondag og in overleg!
- zoutwater zwembad, sauna, biljart
- WiFi
- multi-sportveld met volleybal, basketbal, tennis, voetbal of handbal
- petanque, tuin-minigolf en russische kegels
- speelkamer met tafelvoetbal, flipperkasten, pool en biljart en tafeltennistafel
- fietsen kunt u huren bij de receptie
- Roken niet toegestaan in de woning
- kinderbed op aanvraag, graag opgeven bij reservering indien gewenst
- 7e bed is mogelijk voor kind tot 10 jaar (vraag om info)
- er is geen wasmachine aanwezig, op aanvraag via de receptie kunt u laten wassen;
€ 6,- per trommel en € 10 voor eventeuel strijk.
Bijkomende kosten
- eventueel is ontbijt, halfpension of volpension mogelijk (€ 5, € 9, € 14/p.p.p.d. dag)
- LET OP: prijs is voor 6 personen. 7e persoon is € 95 per week
- elektra is 5 CZK/kWh ter plaatse te voldoen
- toeristenbelasting 15 CZK p.p.p.n.
- bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen
- huisdieren altijd op aanvraag (50 czk/nacht)
- kosten van sauna 100 CZK/per uur/persoon
- tennis, tafeltennis, biljart sportveld tegen betaling
- zwembad gratis
- WiFi gratis
Verblijfsduur | Vertrekdatum | Huurprijs |
---|
Bijkomende kosten
In prijs inbegrepen |
|||||
Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen |
Bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen
|
||||
Verplicht |
|||||
Energiekosten |
Energiekosten
|
||||
Toeristenbelasting |
Toeristenbelasting
|
||||
Extra's |
|||||
extra kosten 7e persoon
Tot 10 jaar |
€ 95,00 | per persoon per week |
extra kosten 7e persoon
Tot 10 jaar € 95,00 per persoon per week |
||
Huisdier mee | € 14,00 | per week |
Huisdier mee
€ 14,00 per week |
Legenda
|
Beschikbare periodes |
|
Aanbiedingen |
|
Niet beschikbaar |
|
Geselecteerde dag |
Algemene indruk
Locatie
Service
Prijs/kwaliteit
Schoonmaak
Inrichting
Kindvriendelijkheid
Wellness
9.2
9.3
9.3
9
8.8
8.7
9.1
9.3
12 beoordelingen
Verrassend goed!Gemiddelde beoordeling
10,0Algemene indruk
10Locatie
10Service
10Prijs/kwaliteit
10Schoonmaak
10Inrichting
10Kindvriendelijkheid
10Wellness
10
Gemiddelde beoordeling
8,4Algemene indruk
8Locatie
10Service
10Prijs/kwaliteit
8Schoonmaak
8Inrichting
7Kindvriendelijkheid
8Wellness
-
Op de website staat dat er geen tuinmeubelen zijn, maar intussen staat er bij elk huisje een mooie grote picknicktafel. Het is een erg leuke locatie voor een rustige vakantie met prachtige omgeving, we hebben genoten.Gemiddelde beoordeling
8,4Algemene indruk
9Locatie
9Service
8Prijs/kwaliteit
8Schoonmaak
8Inrichting
8Kindvriendelijkheid
9Wellness
8
Wandelen in Bedskydy gebergte, zwemmen in meer bij Frydek-Mistek, bezoek aan kasteel-ruine Hukvaldy.Gemiddelde beoordeling
7,8Algemene indruk
8Locatie
8Service
8Prijs/kwaliteit
7Schoonmaak
8Inrichting
8Kindvriendelijkheid
7Wellness
8
Toppark en de prachtige omgeving, we voelden hier de "thuis sfeer". gr. RaškaGemiddelde beoordeling
10,0Algemene indruk
10Locatie
10Service
10Prijs/kwaliteit
10Schoonmaak
10Inrichting
10Kindvriendelijkheid
10Wellness
10
Prima vakantie gehad, leuke omgeving ookGemiddelde beoordeling
9,0Algemene indruk
9Locatie
9Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
9Inrichting
9Kindvriendelijkheid
9Wellness
9
Heel leuk park, voor herhaling vatbaar. Veel te doen voor de kinderen.Gemiddelde beoordeling
9,4Algemene indruk
9Locatie
9Service
10Prijs/kwaliteit
10Schoonmaak
9Inrichting
9Kindvriendelijkheid
9Wellness
10
We hebben hier met onze kinderen een geweldige vakantie gehad. Top!!Gemiddelde beoordeling
9,3Algemene indruk
10Locatie
10Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
8Inrichting
9Kindvriendelijkheid
10Wellness
-
We geven deze vakantie een dikke 9. Volop te doen in een prachtige omgeving.Gemiddelde beoordeling
9,0Algemene indruk
9Locatie
9Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
9Inrichting
9Kindvriendelijkheid
9Wellness
-
Gemiddelde beoordeling
8,9Algemene indruk
9Locatie
9Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
9Inrichting
8Kindvriendelijkheid
9Wellness
-
Zeer tevreden over accommodatie (mooie vakantie gehad). Bedoeling is om volgend jaar weer naar Tsjechië te gaan. Stuur mij s.v.p. wat meer info over soortgelijke bungalowparken.Gemiddelde beoordeling
8,6Algemene indruk
9Locatie
9Service
9Prijs/kwaliteit
9Schoonmaak
8Inrichting
7Kindvriendelijkheid
9Wellness
-
Het was 100% in orde. Accommodatie echt luxe, prachtige omgeving, kinderen en familie staan op 1! Je kunt ook lekker eten in het restaurant.Gemiddelde beoordeling
10,0Algemene indruk
10Locatie
10Service
10Prijs/kwaliteit
10Schoonmaak
10Inrichting
10Kindvriendelijkheid
10Wellness
10
Beskydy gebergte
De bergkam van het Beskydy gebergte ligt in het noorden van Moravië en Silezië en is bekend vanwege de ongerepte natuur, de volksarchitectuur en de gastvrijheid van de lokale bevolking.
Een bezoek aan deze streek zal u een boost geven zodat u er weer een tijdje tegenaan kunt!.
De hoogste berg van dit gebied is de Lysá Hora (1323 meter). In de winter wordt hier volop geskied, en in de zomer zie je de top al van een afstand liggen. U kunt op verschillende manieren de top bereiken.
Neem bijvoorbeeld het vriendelijke en educatieve wandelpad vanuit Malenovice of Ostravice. Na een tocht van 16,5 kilometer staat u boven op de berg en als belonging ontvangt u dan het geweldige uitzicht.
Onderweg treft u een aantal grotten en monumenten aan.
Op 1018 meter boven de zeespiegel ligt Pustevny, een populair toeristisch centrum, hier staan een aantal houten folkloristische huizen en een restaurant. In de winter een interessant gebied voor de wintersportliefhebbers en in de zomer is het een aantrekkelijke bestemming voor wandelaars.
De bergkam Pustevny ligt tussen twee pieken te weten de berg Radhošť (1129 meter - met op de top het standbeeld van de Radegast, god van de zon) en de berg Tanečnice (1084).
U kunt de bergketen met de auto bereiken maar u kunt ook gebruik maken van de kabelbaan vanuit Trojanovice, zelfs fietsen en kinderwagens kunnen mee naar boven.
Nog niet genoeg gewandeld? Loop dan verder door naar de berg Kněhyně. Eén van de mooiere bergketens in Tsjechië en een beschermd natuurpark.
U kunt hier nog zeldzame vogels en dieren aantreffen zoals de wespendief en raaf, de lynx of zelfs een bruine beer kunt u hier tegenkomen. In de buurt van de top liggen interessante grotten.
Een leuk stadje om te bezoeken is Nový Jičín, gelegen in een pittoreske vallei. U vindt hier een groot aantal historische monumenten die met name rond of in de buurt van het prachtige plein staan. Er staat een mooi kasteel dat u kunt bezoeken waar u ook een hoeden expositie kunt bezoeken. In de zomer zijn er traditionele feesten en het stadje is een ideaal uitgangspunt voor het maken van allerlei uitstapjes.
Zo lopen er kriskras door het hele landschap fietsroutes en wandelpaden, in de winter langlaufroutes maar in de zomer veelal met educatieve bewegwijzering.
Leuk is ook het schilderachtige bergstadje Štramberk, breng een bezoekje aan de ruïnes van het kasteel Strallenberg waarvan alleen de toren (Trúba) nog overeind staat. De houten vakwerkhuizen uit de 18e en 19e eeuw zullen u betoveren.
En als u dan toch in dit charmante plaatsje bent bestel dan in een cafeetje een typische Štramberské uši, een speciaal gebakje, soort peperkoek met een pittig honingdeeg.
Of drink een zelf gebrouwen Trubač-bier van de plaatselijke brouwerij.
Leuk hier is ook het natuurpad Lašská dat vanaf het station naar de top van de Witte Berg (558 meter hoog) voert en makkelijk in een middag te doen is.
Voor wie een leuk kasteel wilt bezoeken, moet naar de kasteelruïne Hukvaldy, de grootste kasteelruïne van Moravië op 150 meter hoogte boven het gelijknamige dorpje.
Ook de ruïne van het middeleeuwse kasteel Šostýn is een bezoekje meer dan waard.
De Bečva rivier is de grootste zijrivier van de Morava rivier en ook hier kunt u heerlijk kanoën en raften tussen Valašské Meziříčí en Vsetínské Bečva
Mooie meren om te zwemmen vindt u nog bij Těrlická en Žermanické přehrady. Er zijn strandjes en ligweides, u kunt er bootjes huren en waterskiën. Ook kunt u hier duiken en vissen.
Ook bij Nový Hrozenkov en Karolinka ligt een leuk kleiner meer met ligweides en glijbanen.
Meer zwemmen:
► Větřkovická přehrada, vlakbij Příbor.
► Natuurbad tussen de rotsen in Olšovec
► openbaar zwembad in Sazovice
► Vodní nádrž Olešná, zwemmeertje en bootverhuur
► Aquapark Frenštát pod Radhoštěm
► Aquapark in Rožnov pod Radhoštěm
Nog meer doen?
► Rožnov pod Radhoštěm, leuk stadje met openlucht museum
► Valašské Meziříčí, leuk stadje met een renaissance kasteel uit de 16e eeuw
► Hodlavice, klein houten gotisch kerkje uit 1551
► Příbor, één van de oudste stadjes in Noord Moravië en geboorteplaats van Sigmund Freud
► 150 km aan fietsroutes langs de rivier de Bečva rondom Valašské Meziříčí
► Kleine privé-dierentuin op de top van Štěpánov in Valašské Meziříčí. Het hele jaar toegankelijk
► Žabka bootverhuur op de rivier de Bečva
► Bila outdoorpark, touwcentrum, trampolines, fietsverhuur, stoeltjeslift, kinderboerderij