We maken gebruik van cookies.  
background-image

Villa Reuzengebergte met zwembad    gebaseerd op    beoordeling

Vanaf
€ 1.695,00
per week
Huiscode: RE 699

8 personen

4 Slaapkamer(s)

Internet beschikbaar

Huisdieren toegestaan

Omschrijving

Wat een TOPPER van een villa!

Deze schitterende villa met een heerlijk zwembad ligt schitterend in het Reuzengebergte, vlakbij de populaire wandel en fietsmogelijkheden.


Na een dagje lekker sportief bezig te zijn geweest is het heerlijk thuiskomen in dit luxe chalet dat modern is ingericht en van alle gemakken is voorzien. 
En wat is er nu mooier dan op het grote terras te relaxen, de barbecue aan te steken en lekker te genieten van een maaltijd met een goed glas Moravische wijn of zo'n geweldig Tsjechisch biertje.
En wat denkt u van het heerlijke privé zwembad met verlichting in uw omheinde tuin, niet verwarmd maar het kan wel overdekt worden!


In het zomerseizoen is deze omgeving bijzonder geschikt voor wandel-, en fietstochten via de bewegwijzerde paden. Het vakantiehuis ligt in het bergachtige massief van het Reuzengebergte en is een zeer geschikte uitvalbasis voor allerlei trips op diverse uitdagingsniveaus.
Voor toeristen zijn er ook een aantal stoeltjesliften geopend waar u eventueel uw fiets mee naar boven kunt nemen. Beklim de historische uitkijktoren Žalý, vanaf de top heeft u een prachtig uitzicht op de Medvědín in Špindlerův Mlýn en de Černá hora in Janské Lázně.

In Vrchlabi kunt u het Augustijnen klooster bezoeken.
Verder zijn er tal van mooie uitstapjes te maken naar bijvoorbeeld de Prachovské skály en de Dolomietgrotten van Bozkov in het Boheems Paradijs (33km), het grootste safaripark van Oost Europa in Dvůr Králové nad Labem (40 km) of de Mumlava Watervallen.


En dan zijn er nog de leuke stadjes en kastelen in het Reuzengebergte en het Boheems Paradijs.
Een overdekt zwembad, sauna en wellness club  in Jilemnice 10 km, en in Špindlerův Mlýn vindt u een aquapark.

Het centrum van het stadje Vrchlabi is op ongeveer 15-20 minuutjes loopafstand goed te bereiken, hier zijn diverse winkeltjes, barretjes en restaurants met terrassen.

Verder ligt de mooie historische stad Trutnov op slechts 30 km. afstand, leuk om te bezoeken of om te shoppen. Bij Trutnov kunt u ook heerlijk zwemmen in het Dolce recreatiemeer. Of wat te denken van het grootste safaripark van Oost Europe in Dvur Králové nad Labem op 45 km. afstand.


De golfliefhebbers kunnen hun hart ophalen op de 18-holes golfbaan in Mladé Buky (25 km).

Voor uw dagelijkse boodschappen, diverse restaurants, cafés en banketbakkers  kunt u terecht in het gezellige plaatsje Vrchlabi (binnen 2 km).
Parkeren kan bij het huis (met beveiligingscamera).


Villa is geschikt voor 8 personen en 2 baby's.

Indeling

Begane grond:

  • entree
  • sfeervolle woonkamer met zithoek, 8-persoons eetteafel, open haard, smart led-TV
  • ruime open keuken met o.a. kookplaat (gas), over, vaatwasser, koekatst met vriezer, magnetron,  broodrooster,  waterkoker
  • 1e badkamer met ligbad en wastafel 
  • apart toilet

 

1e Etage:

  • slaapkamer nr. 1, met een 2-pers. bed en balkon
  • slaapkamer nr. 2, met een 2-pers. bed en balkon
  • slaapkamer nr. 3, met een 2-pers. bed en balkon
  • slaapkamer nr. 4 met twee 1-pers. bedden, balkon en zithoek
  • 2e badkamer met douche, 2 x wastafel en toilet
  • apart 3e toilet

Extra's

  • zwembad met overkapping
  • Wifi
  • niet-rokers huis
  • 2 babybedjes (gratis)
  • bbq

Bijkomende kosten

  • waarborg CZK 5000 (€ 210) ter plaatse
  • 1 huisdier (klein) toegestaan CZK 500 per week (€ 20/) ter plaatse
  • elektriciteitsverbruik boven 50 kWh per week wordt betaald ter plaatse
  • schoonmaak CZK (€ 85) ter plaatse
  • toeristenbelasting (ter plaatse)
  • bedlinnen en handlinnen gratis
We hebben nog meer foto's
Meer foto's  
Prijzen bij aankomst op:
Verblijfsduur Vertrekdatum Huurprijs  
Klik op de kalender om een andere aankomstdatum te kiezen.

Bijkomende kosten

In prijs inbegrepen

Bed- en handlinnen Bed- en handlinnen

Verplicht

Borg € 210,00 Borg
€ 210,00
Eindschoonmaak € 85,00 Eindschoonmaak
€ 85,00
Energiekosten Energiekosten
Toeristenbelasting Toeristenbelasting

Extra's


Legenda

 
Beschikbare periodes
 
Aanbiedingen
 
Niet beschikbaar
 
Geselecteerde dag
Algemene indruk

Locatie

Service

Prijs/kwaliteit

Schoonmaak

Inrichting

Kindvriendelijkheid

Wellness
-

-

-

-

-

-

-

-


beoordelingen

Reuzengebergte


Het Reuzengebergte is de algehele naam voor Noord Bohemen, maar is eigenlijk onder te verdelen in drie nationale parken die de bergketens samen delen. Toch heeft iedere streek nét dat extra's!

De bergketens en rivieren lopen in elkaar over in dit veelzijdige gebied. Deze streek is één van de meest bezochte gebergten van Tsjechië en in zowel zomer als winter een populaire vakantiebestemming. De natuur in het Reuzengebergte is erg mooi en veelzijdig en kenmerkt zich door dicht begroeide naaldbossen, afgeronde bergtoppen en diepe dalen met steile hellingen.

Door het gebied stromen diverse rivieren zoals de Ohře de Labe (Elbe) die u uitnodigen om allerlei watersporten te beoefenen. 
De streek biedt veel mogelijkheden voor bergwandelaars en fietsers, met goed gemarkeerde routes langs klaterende beekjes en prachtige watervallen.
Op zoek naar een uitdaging? Kom rodelen, mountainbiken, klimmen, wildwatervaren, kanoën, vissen, paardrijden en nog veel meer! In het Reuzengebergte is voor elk wat wils!

Zelf maken we een onderscheid tussen de drie streken:
1. het Reuzengebergte (Krkonoše):  tussen Trutnov in het oosten en Harrachov in het westen
2. het IJzergebergte (Jizerské hory): tussen Tanvald in het oosten en LIberec in het westen
3. en lužické hory  tussen Liberec in het oosten e
n Česká Lípa in het westen
klik op de linkje in de tekst voor meer informatie, leuke bezienswaardigheden en tips!

In  het Reuzengebergte vindt u leuke bergstadjes, met veel toeristische activiteiten en adrenalineparken. Maar ook de prachtige steden mag u niet missen.

Wilt u behalve deze overvloed aan natuur ook nog cultuur snuiven dan kunnen wij u het volgende aanraden
► Kasteel Kost, één zeer goed bewaard laat gotisch kasteel uit de 14e eeuw
► Kasteel Frýdštejn, een burchtruïne met een toren van 15 meter hoog, met een schitterend uitzicht. Gebouwd op een hoge zandsteenrots. 
 Kasteel Hrubý Rohozec, gelegen in een klein park en u kunt het van binnen bezoeken.
► Hospital Kuks. Dit barokke complex in de Elbevallei bevat een slot, een aantal baden en een gasthuis met kerk.  
 Fort Stachelberg, een groot bunkercomplex.
► Braunuv Betlem. Beeldentuin met een verzameling barokke beelden in de natuur. Een merkwaardig kunstwerk. 


 


Bekijk al onze accommodaties in Reuzengebergte