
Villa Victor 7.6
1Huiscode: RE 385
10 personen
4 Slaapkamer(s)
Internet beschikbaar
Omschrijving
En weer zo'n schitterende villa met een prachtige, volledige inrichting midden in het Reuzengebergte op ongeveer 6 km van het levendige stadje Trutnov. Vanuit de heerlijke omheinde tuin (2000m²) en vanaf het terras heeft u een wonderschoon uitzicht op het Reuzengebergte.
Villa Victor is rustig gelegen en is een waar paradijs voor u en de kinderen. In de winter ligt hier direct de skipiste, maar u kunt hier ook in de zomer heerlijk wandelen.
Wat te denken van een verwarmd zwembad ( 6 x 3 x 1,5 m), een zonnedouche, parasols, tuinmeubelen en ligstoelen.
En verder: een pergola met rotanmeubels, een zomerkeuken (koelkast, fornuis, oven, spoelbak) en een gasbarbecue om lekker te kokkerellen en hierbij een heerlijk Tsjechisch biertje te drinken of een goed glas wijn! Dit noemen wij echt vakantie hebben.
De kinderen kunnen ondertussen genieten van de mini golf tracks, jeu de boules, elektronisch darten, een zandbak met twee doeltjes, kegelen en natuurlijke een plons in het zwembad.
Vanuit uw villa kunt u direct wandelen en fietstochten (pittig) maken op de uitgezette routes. En na terugkomst de sauna aan en heerlijk relaxen. Villa Victor heeft het allemaal en u zult er enorm van genieten.
De inrichting van de villa is zeer compleet met onder meer een vaatwasser, wasmachine met droger, comfortabele zithoek met een sfeervolle open haard, computer met printer en een CD-toren.
Op ongeveer 10 km ligt het recreatiemeer Dolce. Hier is een strand waar u lekker kunt zonnebaden en zwemmen. Ook kunt u hier waterfietsen huren en is er tennis, midgetgolf, beachvolleybal, waterglijbaan en een restaurant.
Andere uitstapjes kunt u maken naar het Boheems Paradijs en de imposante, spectaculaire zandsteenformaties ( Adršpašsko-teplické skály ) in Adršpach. Maar ook een tocht met de gondelbaan in Janské Lázně. En de indrukwekkende dierentuin in Dvůr Králové mag op uw lijstje niet ontbreken. Golfbaan op 10 km afstand.
In Trutnov is een aquapark, een zwembad, zijn er diverse grote supermarkten en vele restaurantjes, o.a. op het gezellige marktplein.
Op 500 m kunt u terecht voor de dagelijkse boodschappen, op 6 km grote supermarkten. Diverse restaurants in een straal van 5 km.
Parkeerplaats voor 3 auto's.
Indeling
Begane grond:
- entree, ruime woonkamer met zithoek met open haard, eethoek, KTV-satelliet, CD toren
- keuken met koelkast, vriezer, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker, keramische kookplaat, met elektrische oven, afzuigkap
- badkamer met ligbad, wastafel, toilet, wasmachine met droger, föhn
1e Etage
- slaapkamer nr. 1, met een 2-pers. bed en een 1-pers. bed
- slaapkamer nr. 2, met drie 1-pers. bedden
- slaapkamer nr. 3, met twee 1-pers. bedden
- slaapkamer nr 4, met twee 1-pers. bedden
- badkamer met douche, toilet en wastafel
Extra's
- wasmachine en droger
- WIFI
- zwembad (6 x 3 x 1,5m)
- allerlei kinderspelletjes
- sauna
- binnen roken niet toegestaan
Bijkomende kosten
- waarborg € 200-€300 (afhankelijk van samenstelling)
- toeristenbelasting 19 CZK (€ 0.75) p.p.p.n. vanaf 18 jaar
- eindschoonmaak 500 CZK (€ 20)
- energiekosten naar verbruik
Verblijfsduur | Vertrekdatum | Huurprijs | |
---|---|---|---|
1 Week | t/m 21-12-2019 | € 895,- | |
2 Weken | t/m 28-12-2019 | € 2290,- |
Bijkomende kosten
In prijs inbegrepen |
|||||
Bed- en handlinnen |
Bed- en handlinnen
|
||||
Verplicht |
|||||
Borg | € 150,00 |
Borg
€ 150,00 |
|||
Eindschoonmaak | € 20,00 |
Eindschoonmaak
€ 20,00 |
|||
Energiekosten |
Energiekosten
|
||||
Toeristenbelasting
czk 19 (€ 0.75) p.p.p.n. vanaf 18 jaar |
Toeristenbelasting
czk 19 (€ 0.75) p.p.p.n. vanaf 18 jaar |
Legenda
|
Beschikbare periodes |
|
Aanbiedingen |
|
Niet beschikbaar |
|
Geselecteerde dag |
Algemene indruk
Locatie
Service
Prijs/kwaliteit
Schoonmaak
Inrichting
Kindvriendelijkheid
Wellness
8
8
8
8
8
7
7
7
1 beoordelingen
We hebben een heerlijke vakantie gehad.Gemiddelde beoordeling
7,6Algemene indruk
8Locatie
8Service
8Prijs/kwaliteit
8Schoonmaak
8Inrichting
7Kindvriendelijkheid
7Wellness
7
Reuzengebergte
Het Reuzengebergte is de algehele naam voor Noord Bohemen, maar is eigenlijk onder te verdelen in drie nationale parken die de bergketens samen delen. Toch heeft iedere streek nét dat extra's!
De bergketens en rivieren lopen in elkaar over in dit veelzijdige gebied. Deze streek is één van de meest bezochte gebergten van Tsjechië en in zowel zomer als winter een populaire vakantiebestemming. De natuur in het Reuzengebergte is erg mooi en veelzijdig en kenmerkt zich door dicht begroeide naaldbossen, afgeronde bergtoppen en diepe dalen met steile hellingen.
Door het gebied stromen diverse rivieren zoals de Ohře de Labe (Elbe) die u uitnodigen om allerlei watersporten te beoefenen.
De streek biedt veel mogelijkheden voor bergwandelaars en fietsers, met goed gemarkeerde routes langs klaterende beekjes en prachtige watervallen.
Op zoek naar een uitdaging? Kom rodelen, mountainbiken, klimmen, wildwatervaren, kanoën, vissen, paardrijden en nog veel meer! In het Reuzengebergte is voor elk wat wils!
Zelf maken we een onderscheid tussen de drie streken:
1. het Reuzengebergte (Krkonoše): tussen Trutnov in het oosten en Harrachov in het westen
2. het IJzergebergte (Jizerské hory): tussen Tanvald in het oosten en LIberec in het westen
3. en lužické hory tussen Liberec in het oosten en Česká Lípa in het westen
klik op de linkje in de tekst voor meer informatie, leuke bezienswaardigheden en tips!
In het Reuzengebergte vindt u leuke bergstadjes, met veel toeristische activiteiten en adrenalineparken. Maar ook de prachtige steden mag u niet missen.
Wilt u behalve deze overvloed aan natuur ook nog cultuur snuiven dan kunnen wij u het volgende aanraden
► Kasteel Kost, één zeer goed bewaard laat gotisch kasteel uit de 14e eeuw
► Kasteel Frýdštejn, een burchtruïne met een toren van 15 meter hoog, met een schitterend uitzicht. Gebouwd op een hoge zandsteenrots.
► Kasteel Hrubý Rohozec, gelegen in een klein park en u kunt het van binnen bezoeken.
► Hospital Kuks. Dit barokke complex in de Elbevallei bevat een slot, een aantal baden en een gasthuis met kerk.
► Braunuv Betlem. Beeldentuin met een verzameling barokke beelden in de natuur. Een merkwaardig kunstwerk.