Wat een uitzicht! In het prachtige beschermde natuurgebied van het Boheemse Woud gelegen op een heerlijke rustige stek. Huis met vele extra's. Zwembad!Slaapkamers: 3
Landhuis Panorama is in 2003 gerenoveerd en ligt heerlijk in Zuid Bohemen, midden in het Boheems Woud. Het huis ligt vrijwel alleen, er zijn slechts 3 andere huizen in de nabijheid.Het dorpje Brcalnik ligt slechts 10 km. van de Duitse grens en slechts 7 km. van het beroemde Zelezna Ruda. Vanuit deze toeristische plaats kunt u de prachtige Sumava gemakkelijk bereiken. Uw vakantiehuis staat op een helling, zodat u een magnifiek uitzicht heeft over het dal en de beboste omgeving. De ligging van uw vrijstaande huis is zéér rustig, perfect geschikt voor het maken van prachtige wandelingen. De natuur is hier op zijn mooist!Uw landhuis staat op een groot erf, waar u de beschikking heeft over een terras, pergola, tuinmeubelen met parasol, tuingril (op steen), kampvuurplaats, zandbak, schommel en niet te vergeten een zwembad van 3,5 x 3 m. De auto kunt u op het erf parkeren.
Begane grond
1e Etage
afstanden:basis levensmiddelen en supermarkt op 7 km, restaurants op 1 en 6 km. Zwembad 16 km, overdekt zwembad en sauna 300 m, tennisbaan 7 en 16 km. Bos 20 m. Fietsverhuur aan de berg Spicak 6 km.
Wat is er te doen in de omgevingMuseum van de historische motoren, Klostermannovo námestí - c.p. 1 in Železná Ruda. Het museum is gezeteld in het jachtslot wat een van de oudste behouden objekten is in centraal Šumava, gebouwd in 1690 door graaf Jindrich Nothaft. In het museum zijn unieke stukken te zien zoals de eerste Skoda op houten banden en de de laatste Orion motor uit 1930Kasteel Kasperk is in 1356 gegrond door de Tsjechische koning Karel IV om 3 redenen. Vergroten van de bescherming van de grenzen, beschermen van het goudmijn gebied rond Kašperské Hory en beschermen van de “goudroute”. De burcht is vermoedelijk gebouwd door Michal Parlér (de minder bekende broer van Petr Parlér die vele dingen in Praag heeft gebouwd). Omdat de koning zleden in het kasteel verbleef en het kasteel vaak van eigenaren wisselde werd er weinig geïnvesteerd in het kasteel. Het verwaarloosde daardoor sterk werd zo een “spookslot”Het offpark in Sušice. Echt een plek waar van alles te doen is, vooral adrenaline sporten zoals: touwklimmen, raften, motorcrossen, zweefvliegen, ballonvluchten, duiken, paragliding, kajakken en paintballBurchtruïne in Rabi. Dit kasteel was gebouwd boven het plaatsje Rabí op een kalksteenheuvel aan het begin van de 13de eeuw. Een grote brand in 1720 vernietigde uiteindelijk het kasteelHet nationale park van Šumava is beschermd natuurgebied en hier is het prachtig wandelen en fietsenEen bezoek aan de bierbrouwerij. Vroeger werd er in twee gebouwen bier gebrouwen. Als eerste was er de kasteelbrouwerij (geopend reeds voor 1547) en later de stadsbrouwerij (geopend in 1598) Een rondleiding is mogelijk maar moet vooraf afgesproken wordenHet informatiepad “Gouden pad” is een leuke wandeling met onderweg informatieborden met uitleg over de dingen dien men tijdens de wandeling tegen komtGolfen kunt u in Hluboká
Restaurants in de omgevingRestaurant Böhmerwarld, U Rezné 378 in Železná RudaRestaurant Grádl, Železná Ruda 299 in Železná Ruda
Sfeervolle vakantiehuizen in Tsjechië en Slowakije.Gezellige appartementen, prachtige residences en hotels/pensions in Praag en Boedapest.Alles zelf bezocht!Welkom bij Bohemia Travel!Bohemia Travel biedt u een ruime keuze aan vakantiehuizen in Tsjechië. Zo zijn er schitterende vakantiehuizen met zwembad, maar ook bijzonder fraai gelegen vakantiehuizen midden in de indrukwekkende natuur van Tsjechië.In Praag en Boedapest beschikken wij over appartementen (zelf ingericht), residences en hotels. Elk vakantiehuis, appartement, residence, hotel is door ons persoonlijk geïnspecteerd. U bent verzekerd van topkwaliteit.
The Alcron, een visspecialiteiten restaurant in het Raddison Blu Alcron hotel bij het Wenceslas plein viert vandaag feest!Chefkok Roman Paulus, heeft vandaag een Michelin ster in de wacht gesleept. Ook La Degustation Boheme Bourgoise, met chefkok Oldrich Sahajdak is weer vereerd met een Michelin ster. Hier wordt de traditionele Tsjechie keuken geserveerd.Beide restaurant worden gezien als de beste in Tsjechië. Bohemia Travel kan voor u een reservering maken in één van deze restaurant en/of Hotel Blu Alcon. Vanzelfsprekend kunt u ook gebruik maken van een andere accommodatie, en genieten van het culinaire festijn in the Alcron
Recordaantal van 6,8 miljoen buitenlandse toeristen in het afgelopen jaar 2011! Volgens het Tsjechisch Bureau voor Statistiek was het jaar 2011 voor de Tsjechische Republiek op het gebied van inkomend toerisme een RECORDJAAR! De Tsjechische accommodatie faciliteiten zijn in 2011 door 6,8 miljoen buitenlandse toeristen bezocht; dat was 7,9 procent meer dan in het jaar 2010 en ook het meest in de hele geschiedenis! Het aantal bezoeken van buitenlandse toeristen brak zelfs het record van het jaar 2007 van 6,7 miljoen buitenlandse toeristen.
Er is een aanzienlijke toename van de gemiddelde verblijfsduur te zien. De toeristische regio's die er meest werden bezocht zijn Praag met 4,43 miljoen buitenlandse toeristen, Karlsbad met 490 000 toeristen en Zuid-Moravië met 409 000 toeristen.
Tolvignet verplicht
Op de snelwegen in Tsjechië is een tolvignet verplicht. Prijzen voor het jaar 2012 (auto´s tot 3500kg) 10 dagen – 390CZK , één maand 440 CZK, 1 jaar 1 500 CZK.
Dat geldt ook voor auto (tot 3500kg) met een caravan. Tolvignet wordt verkocht bij Tsjechische grensovergangen of een aantal grote benzinestations.