In 2008 compleet gerenoveerde villa met zwembad, solair verwarmd. In het golvende landschap van Moravisch Hoogland.04.08-11.08- van € 865, nu € 825
In het golvende landschap van het Boheems Moravisch Hoogland staat deze in 2008 compleet gerenoveerde villa. Ideaal voor het maken van uitstapjes, maar zeker ook om te relaxen. Zwembad, solair verwarmd.
Slaapkamers: 3, badkamer: 2
Landhuis Hoogland is ideaal gelegen in het zuiden van Moravië in het dorpje Velka Losenice, ca 10 km ten westen van de stad Zdar nad Sazavou. Op 3 km. afstand vindt u een natuurzwembad waar u heerlijk van de natuur kunt genieten. Een groot meer waar u kunt zwemmen, varen en vissen treft u aan op een afstand van 9 km.De vrijstaande villa is 2008 compleet gerenoveerd en goed ingericht. Vanuit uw Landhuis heeft u uitzicht over de grote tuin en de omringende huizen in de villawijk. De tuin is heerlijk gelegen en omheind. U heeft de beschikking over een pergola met terras, tuinmeubelen, een barbecue, kampvuurplaats en wat dacht u van het verzonken privé zwembad van 7 x 3 m, solair verwarmd (met dak). Eigen parkeerplaats en een garage bij het huis.
Begane grond
1e Etage
afstanden: basis levensmiddelen 400 m, supermarkt (Zdar nad Sazavou) 9 km, restaurant op slechts 50 m afstand. Zwemmen in het natuurzwembad "Sazava" 3 km afstand. Het grote groot recreatiemeer (Velke Darko) waar u kunt zwemmen en watersporten 15 km, een zwemmeer (Pilska) 11 km. Hier kunt u tevens vissen (met vergunning). Overdekt zwembad en sauna 9 km. Tennisbanen en kegelbanen naast het huis op nog geen 50 m. Paardrijden (Sazava) 3 km. Golfbaan (Svratka – Karlstejn) 35 km. Bos 500 m.uitstapjes:Kastelen Pribyslav 8 km, Zdar nad Sazavou 11 km, Polna 18 km. Openluchtmuseum (Vesely Kopec) 22 km.
Wat is er te doen in de omgeving?√ Pribyslav ligt in het Tsjechisch Moravisch hoogland op een hoogte van 483m. De oorsprong van de stad ligt ergens in het begin van de 13de eeuw vermoedelijk op een oudere stadsbasis waar echter geen schriftelijk bewijs van is. In de eerste helft van de 13de eeuw kreeg de stad stadsrechten van koning Václav I. De plaats was toen met name bekend was om de zilvermijnvelden√ Ždár nad Sázavou is opgenomen op de UNESCO lijst√ Het monument van de vrede is een oorlogsmonument gewijd aan de verslagenen en aan allen die op wat voor manier dan ook offers hebben moeten brengen in de slag√ Het Anthropos museum in Brno werd in 1928 opgericht door de ontdekkers van de historie van Moravie√ Burcht Bitov was in de 8-9de eeuw al een belangrijk burcht die ter verdediging diende en die om die reden ook door de Premysls op die plek was gebouwd. De burcht stond op een hoge, nauwe rots op 70m hoogte boven de rivier de Želetavka. Later ontstond onder de burcht het stadje Bítovec√ De dierentuin in Výškov is een park met zowel primitieve als exotische dieren. Het dinopark ligt net buiten de stad, heeft een grootte van 4 ha en er zijn zeker 40 prehistorische dieren te bewonderen√ Aquapark Vyskov√ Luchtvaartmuseum Vyskov√ De grotten van Moravie "Moravský kras" is het meest bekende en meest ontwikkelde grotten gebied in Tsjechie. Het gebied ligt ten zuiden van Brno en heeft een omvang van zeker 100 km2. In het "Moravský kras" gebied zijn meer dan 1100 grotten bekend, 5 ervan zijn toegankelijk voor publiek. De meest bekende is de "Punkevní jeskyne" die een prachtig grotmeer heeft, dan heb je "Katerinská jeskyne" die unieke druipsteenformatie´s heeft, "Jeskyne Balcarka" is weer interessant omdat er op een relatief klein oppervlak vele druipstenen bij elkaar zijn, "Jeskyne Sloupsko-šošuvské" is de grootste toegankelijke grot in Tsjechie qua oppervlak en tenslotte "Jeskyne Výpustek" die een rijke historie heeft omdat hier bijvoorbeeld een ondergrondse fabriek heeft gezeten en hier is ook een schuilkelder van het leger bij atoomgevaarRestaurants in de omgeving√ Restaurant Racín, Velká Losenice 10 in Racín√ Restaurant Najdek, Najdek 159 in Hamry nad Sázavou√ IJssalon na Ružku, Velká Losenice 266 in Ždár nad Sázavou-Velká
Sfeervolle vakantiehuizen in Tsjechië en Slowakije.Gezellige appartementen, prachtige residences en hotels/pensions in Praag en Boedapest.Alles zelf bezocht!Welkom bij Bohemia Travel!Bohemia Travel biedt u een ruime keuze aan vakantiehuizen in Tsjechië. Zo zijn er schitterende vakantiehuizen met zwembad, maar ook bijzonder fraai gelegen vakantiehuizen midden in de indrukwekkende natuur van Tsjechië.In Praag en Boedapest beschikken wij over appartementen (zelf ingericht), residences en hotels. Elk vakantiehuis, appartement, residence, hotel is door ons persoonlijk geïnspecteerd. U bent verzekerd van topkwaliteit.
The Alcron, een visspecialiteiten restaurant in het Raddison Blu Alcron hotel bij het Wenceslas plein viert vandaag feest!Chefkok Roman Paulus, heeft vandaag een Michelin ster in de wacht gesleept. Ook La Degustation Boheme Bourgoise, met chefkok Oldrich Sahajdak is weer vereerd met een Michelin ster. Hier wordt de traditionele Tsjechie keuken geserveerd.Beide restaurant worden gezien als de beste in Tsjechië. Bohemia Travel kan voor u een reservering maken in één van deze restaurant en/of Hotel Blu Alcon. Vanzelfsprekend kunt u ook gebruik maken van een andere accommodatie, en genieten van het culinaire festijn in the Alcron
Recordaantal van 6,8 miljoen buitenlandse toeristen in het afgelopen jaar 2011! Volgens het Tsjechisch Bureau voor Statistiek was het jaar 2011 voor de Tsjechische Republiek op het gebied van inkomend toerisme een RECORDJAAR! De Tsjechische accommodatie faciliteiten zijn in 2011 door 6,8 miljoen buitenlandse toeristen bezocht; dat was 7,9 procent meer dan in het jaar 2010 en ook het meest in de hele geschiedenis! Het aantal bezoeken van buitenlandse toeristen brak zelfs het record van het jaar 2007 van 6,7 miljoen buitenlandse toeristen.
Er is een aanzienlijke toename van de gemiddelde verblijfsduur te zien. De toeristische regio's die er meest werden bezocht zijn Praag met 4,43 miljoen buitenlandse toeristen, Karlsbad met 490 000 toeristen en Zuid-Moravië met 409 000 toeristen.
Tolvignet verplicht
Op de snelwegen in Tsjechië is een tolvignet verplicht. Prijzen voor het jaar 2012 (auto´s tot 3500kg) 10 dagen – 390CZK , één maand 440 CZK, 1 jaar 1 500 CZK.
Dat geldt ook voor auto (tot 3500kg) met een caravan. Tolvignet wordt verkocht bij Tsjechische grensovergangen of een aantal grote benzinestations.