Prachtig gerenoveerd boerderijtje gelegen in het schitterende beschermde natuurgebied Boheems Paradijs. Hier zult u zich heel snel thuis voelen! Slaapkamers: 2
Prachtig gerenoveerd boerderijtje gelegen in het schitterende beschermde natuurgebied Boheems Paradijs, op de grens met het Reuzengebergte. Het landhuis staat aan de rand van het dorpje met omheinde tuin met tuinmeubelen en grill. De inrichting is uitstekend verzorgd. Hier zult u zich heel snel thuis voelen! Deze fantastische streek is bekend om haar spectaculaire rotsformaties, vele riviertjes, uitgestrekte bossen en zandsteenkolossen. Het dorpje Libunec ligt 20 km ten zuiden van Turnov en 80 km ten noordoosten van Praag. Vele fraaie plaatsjes, kastelen en ruïnes in de directe omgeving. Op 3 km bevinden zich een buitenzwembad en een meertje om te zwemmen. Boodschappen 1 km, restaurant 2 km afstand.
Begane grond:
1e Etage:
Sfeervolle vakantiehuizen in Tsjechië en Slowakije.Gezellige appartementen, prachtige residences en hotels/pensions in Praag en Boedapest.Alles zelf bezocht!Welkom bij Bohemia Travel!Bohemia Travel biedt u een ruime keuze aan vakantiehuizen in Tsjechië. Zo zijn er schitterende vakantiehuizen met zwembad, maar ook bijzonder fraai gelegen vakantiehuizen midden in de indrukwekkende natuur van Tsjechië.In Praag en Boedapest beschikken wij over appartementen (zelf ingericht), residences en hotels. Elk vakantiehuis, appartement, residence, hotel is door ons persoonlijk geïnspecteerd. U bent verzekerd van topkwaliteit.
The Alcron, een visspecialiteiten restaurant in het Raddison Blu Alcron hotel bij het Wenceslas plein viert vandaag feest!Chefkok Roman Paulus, heeft vandaag een Michelin ster in de wacht gesleept. Ook La Degustation Boheme Bourgoise, met chefkok Oldrich Sahajdak is weer vereerd met een Michelin ster. Hier wordt de traditionele Tsjechie keuken geserveerd.Beide restaurant worden gezien als de beste in Tsjechië. Bohemia Travel kan voor u een reservering maken in één van deze restaurant en/of Hotel Blu Alcon. Vanzelfsprekend kunt u ook gebruik maken van een andere accommodatie, en genieten van het culinaire festijn in the Alcron
Recordaantal van 6,8 miljoen buitenlandse toeristen in het afgelopen jaar 2011! Volgens het Tsjechisch Bureau voor Statistiek was het jaar 2011 voor de Tsjechische Republiek op het gebied van inkomend toerisme een RECORDJAAR! De Tsjechische accommodatie faciliteiten zijn in 2011 door 6,8 miljoen buitenlandse toeristen bezocht; dat was 7,9 procent meer dan in het jaar 2010 en ook het meest in de hele geschiedenis! Het aantal bezoeken van buitenlandse toeristen brak zelfs het record van het jaar 2007 van 6,7 miljoen buitenlandse toeristen.
Er is een aanzienlijke toename van de gemiddelde verblijfsduur te zien. De toeristische regio's die er meest werden bezocht zijn Praag met 4,43 miljoen buitenlandse toeristen, Karlsbad met 490 000 toeristen en Zuid-Moravië met 409 000 toeristen.
Tolvignet verplicht
Op de snelwegen in Tsjechië is een tolvignet verplicht. Prijzen voor het jaar 2012 (auto´s tot 3500kg) 10 dagen – 390CZK , één maand 440 CZK, 1 jaar 1 500 CZK.
Dat geldt ook voor auto (tot 3500kg) met een caravan. Tolvignet wordt verkocht bij Tsjechische grensovergangen of een aantal grote benzinestations.