Hoofdfoto van Villa Blansky Woud - Tsjechië
Villa Blansky Woud 4 sterren
Lazec - Tsjechië
AlleenbewoningGolfHuisdieren toegestaanSaunaWasmachineZwembadReiscode ZB 755
Uniek landhuis op een unieke locatie. Met een inpandig verwarmd zwembad.
14 personen, 4 slaapkamers
De prijzen van de beschikbare vakanties worden nu opgehaald
19 mei | 8 dagen

v.a. 1095,-
|

Omschrijving

Bent u op zoek naar iets bijzonders en speciaals, dan is deze voormalige boerderij uit 1760 wellicht iets voor u! Villa Blansky Woud is in 1870 verbouwd tot boswachtershuis, en in 2005 tot luxe vakantiehuis.
De vakantievilla ligt geheel alleen op een fantastische locatie, in Zuid Bohemen, aan de rand van het dorpje Lazec, 6 km. ten noorden van de Historische stad Cesky Krumov (UNESKO). Gaat u dit plaatsje met zijn vele restaurantjes en smalle steegjes absoluut bezoeken!

U vindt hier absolute rust en privacy, met de herten en hazen die u komen bezoeken. De omgeving van het Blansky Woud is geweldig, en uitermate geschikt om mooie uistapjes te maken. Onder andere naar de berg Klet (1083 m), op een steenworp afstand.
In Cesky Krumlov  kunt u ook varen en raften op de rivier, zéér de moeite waard!

Het inpandige zwembad van 5 x 3 meter met verlichting en tegenstroom (verwarmd d.m.v. een elektrische dieptepomp), en een sauna maken dit huis heel speciaal. Vanuit het zwembad heeft u toegang tot de tuin met zijn twee terrassen, tuinmeubelen, kampvuurplaats en schommel.

Indeling

Begane grond

  • entree
  • stijlvolle eetkamer met een royale open haard
  • complete keuken met o.a. keramische kookplaat, vaatwasser en magnetron
  • hal met rotan zitmeubelen en directe toegang tot het inpandige zwembad
  • sauna
  • luxe badkamers nr. 1 met douche en toilet
  • luxe badkamers nr. 2 met douche en toilet
  • slaapkamer  nr. 1 met een 2-pers. bed en zitje
  • slaapkamer  nr. 2 met een 2-pers. bed en extra 2-pers. bedbank
  • slaapkamer  nr. 3 met een 2-pers. bed en extra 2-pers. bedbank
  • zitje en KTV (satelliet)

1e Etage

  • royale woonkamer met zithoek, prachtig betegelde sierhaard, eettafel en KTV (satelliet)
  • keuken met bar en o.a. twee keramische kookplaten en vaatwasser
  • luxe badkamer nr. 3 met ligbad en toilet
  • ruime slaapkamer  nr. 4 met een 2-pers. bed en twee 1-pers. bedden (laag)

Extra's

  • wasmachine is aanwezig

Bijkomende kosten

  • waarborgsom € 300
  • eindschoonmaak € 75
  • verwarming: CV
  • huisdieren: max één (gratis)
  • toeristenbelasting
  • bedlinnen is gratis, handlinnen zelf meenemen 

    Afstanden:
    basis levensmiddelen, supermarkt en restaurant alsmede overdekt zwembad en tennisbaan (Cesky Krumlov) 6 km. Paardrijden (Slupenec) 8 km, golfbaan (Svachova Lhota) 9 km, wildwater varen, kanoverhuur, raften en mogelijkheid tot en vissen (met vergunning) aan de rivier Vltava op 6 km afstand. Het Lipno meer met vele mogelijkheden tot zwemmen, watersporten en verhuur van watersport artikelen ligt op 26 km afstand. Bos 50 m.

    Uitstapjes:
    Om te beginnen het nabij gelegen prachtige stadje Cesky Krumlov met romantische steegjes, de rivier Vltava, vele restaurants en terrasjes, kasteel, een openlucht theater in de kasteeltuinen en alle faciliteiten op slechts 6 km afstand. Klooster Zlata Koruna 12 km, jachtkasteel Ohrada en dierentuin,a lsmede kasteel Hluboka nad Vltavou 35 km, burcht Zumberk 42 km, burcht Nove Hrady 46 km kasteel een kuuroord Trebon 50 km.
Prijsberekening en boeking
1 x Vakantiehuis, Logies
Totale reissom voor:1095,-
1154_onze-zelf-bezochte-vakantie.jpg
1161_appartementen-en-hotels-in-.jpg1156_Praag-banner.jpg1129_vakantiehuizen-in-prijs-ver.jpg
BohemiaTravel verzorgt reizen naar: