Hoofdfoto van Landhuis Burcht - Tsjechië
Landhuis Burcht 4 sterren
Hradek - Tsjechië
AlleenbewoningHuisdieren toegestaanWasmachineZwembadReiscode ZB 753
In het imposante, ruige Boheemse Woud in een prachtig natuurlandschap. Mooi zwembad!
6 personen, 1 slaapkamer
De prijzen van de beschikbare vakanties worden nu opgehaald
8 sep | 8 dagen

v.a. 449,-
|

Omschrijving

Uw Landhuis Burcht is gelegen midden in het Boheems Woud (Sumava), vlakbij het dorpje Hradek u Susice, aan de rand van een klein vakantiedorpje met 10 chalets. Uw vakantiehuis ligt nabij het bos en langs uw tuin stroomt een beekje. Uw huis is in 2008 gebouwd en van alle gemakken voorzien.
Het gezellige stadje Susice ligt slechts 5 km. verderop, en de Duitse grens slecht 40 km.
Achter de tuin loopt een klein spoor waar een paar keer per dag een plaatselijk treintje langs rijdt (stationnetje op 1 km), leuk om te doen!
De omgeving is prachtig en er is veel te doen. U kunt hier naar hartenlust wandelen en fietsen. Ook is er veel te beleven op cultureel gebied.

U kunt heerlijk genieten van de rust en uw ruime tuin, die omheind is. In de tuin ligt een vijver en u heeft de beschikking over een terras met houten tuinmeubelen, parasol, tuinhaard en natuurlijk het mooie zwembad van 6x3  meter.
De auto kunt u bij het huis parkeren.

Indeling

Begane grond

  • entree
  • woonkamer met zithoek (= uitklapbaar tweepersoons bed), gezellige haardkachel
  • open keuken met o.a. gasfornuis en een kleine vaatwasser
  • luxe badkamer met ligbad en toilet

1e Etage

  • één ruime slaapkamer met een tweepersoons bed
  • zithoek (=uitklapbaar tot twee 2-pers.  bedden) KTV (satelliet)
  • toegang tot het balkon

Extra's

  • wasmachine is aanwezig

Bijkomende kosten

  • waarborg € 150
  • huisdieren: € 15/week
  • verwarming: d.m.v.de haardkachel
  • elektriciteitsverbruik boven de 50 kWh per week ter plaatse betalen
  • toeristenbelasting
  • bedlinnen gratis, handlinnen zelf meenemen.

    Afstanden:
    basis levensmiddelen en restaurant (Hradek) 1,5 km, supermarkt en meer restaurants (Susice) 5 km. Zwembad (Susice) 5 km en (Kolinec) 6 km. Overdekt zwembad en sauna (Horazdovice) 22 km en (Klatovy) 24 km. Tennisbaan en fietsverhuur (Susice) 5 km, paardrijden (Hradek) 2 km, zwemmen, watersporten en bootjes verhuur in het Hnacovsky meer op 15 km afstand. Vissen (met vergunning) 400 m. Bos 100 m.

    uitstapjes:
    Burchtruïne Rabi 12 km, burcht Velhartice 12 km, stad Klatovy met katacombes 24 km, burcht Kasperk 24 km, historische stad Strakonice met burcht 40 km, kasteel en stadje Vimperk 44 km.

Prijsberekening en boeking
1 x Vakantiehuis, Logies
Totale reissom voor:519,-
1154_onze-zelf-bezochte-vakantie.jpg
1161_appartementen-en-hotels-in-.jpg1156_Praag-banner.jpg1129_vakantiehuizen-in-prijs-ver.jpg
BohemiaTravel verzorgt reizen naar: