Ruim vrijstaand landhuis in 2007 geheel gerenoveerd. Heerlijk skigebied voor oud en jong! Op 450 m vanaf uw huis de eerste skilift.Slaapkamers: 4Wintersportgebied: 450 m.
In het Reuzengebergte, in het dorpje Horni Lanov, ca 3 km van de stad Vrchlabi. Vlakbij stroomt de rivier Male Labe. De omgeving heeft zowel in de zomer als in de winter veel te bieden op het gebied van vrije tijd, cultuur en sport. Rondvluchten vanuit sportvliegveld Lanov 1 km, Reuzengebergte museum Vrchlabi 3 km, kabelbaan naar de Cerna Hora (Zwarte Berg) 13 km. In het dorp Lanov vindt u een skilift op 450 m vanaf uw huis. In de omgeving vindt u verder verscheidene wintersportcentra: Dolni Dvur 3 km, Cerny Dul 7 km, Herlikovice 10 km, Janske Lazne 13 km en Spindleruv Mlyn 20 km.
Afstanden: Basis levensmiddelen 900 m, restaurant 200m, supermarkt (Vrchlabi) 4 km. Overdekt zwembad en sauna (Cerny Dul) 3 km, paardrijden in het dorp op 400 m afstand. Bos 500 m.
Herlikovice Bubakov Vrchlabi Knezicky Vrch
Vrijstaand vakantiehuis, in 2007 gerenoveerd en goed ingericht. Entree, hal met zitje, ruime woonkamer met 6-persoons zithoek, eettafel voor 16 personen, kabel TV met 3 buitenlandse zenders. Keuken met o.a. gasfornuis, koffiezetapparaat, waterkoker en magnetron. Badkamer met douche, toilet apart. Boven is een gang, tweede badkamer met douche en tweede toilet apart. Vier slaapkamers. Twee slaapkamers met ieder een éénpersoons bed, een stapelbed en een extra bed. Twee slaapkamers met ieder een tweepersoons bed en een stapelbed. CV op gas. De ruime tuin is omheind.
Kinderbedje op aanvraag. Huisdieren zijn niet toegestaan.
U beschikt over een wasmachine.
Bewoning door maximaal 14/16 personen. De huurprijzen zijn gebaseerd op een bezetting van maximaal 13 personen. Voor elke extra persoon (tot een maximum van 16) wordt ter plaatse € 65,- per week berekend. De verhuurder kan bij hoge uitzondering een weekend in eigen gescheiden appartement overnachten (ingang via de hal).
Sfeervolle vakantiehuizen in Tsjechië en Slowakije.Gezellige appartementen, prachtige residences en hotels/pensions in Praag en Boedapest.Alles zelf bezocht!Welkom bij Bohemia Travel!Bohemia Travel biedt u een ruime keuze aan vakantiehuizen in Tsjechië. Zo zijn er schitterende vakantiehuizen met zwembad, maar ook bijzonder fraai gelegen vakantiehuizen midden in de indrukwekkende natuur van Tsjechië.In Praag en Boedapest beschikken wij over appartementen (zelf ingericht), residences en hotels. Elk vakantiehuis, appartement, residence, hotel is door ons persoonlijk geïnspecteerd. U bent verzekerd van topkwaliteit.
The Alcron, een visspecialiteiten restaurant in het Raddison Blu Alcron hotel bij het Wenceslas plein viert vandaag feest!Chefkok Roman Paulus, heeft vandaag een Michelin ster in de wacht gesleept. Ook La Degustation Boheme Bourgoise, met chefkok Oldrich Sahajdak is weer vereerd met een Michelin ster. Hier wordt de traditionele Tsjechie keuken geserveerd.Beide restaurant worden gezien als de beste in Tsjechië. Bohemia Travel kan voor u een reservering maken in één van deze restaurant en/of Hotel Blu Alcon. Vanzelfsprekend kunt u ook gebruik maken van een andere accommodatie, en genieten van het culinaire festijn in the Alcron
Recordaantal van 6,8 miljoen buitenlandse toeristen in het afgelopen jaar 2011! Volgens het Tsjechisch Bureau voor Statistiek was het jaar 2011 voor de Tsjechische Republiek op het gebied van inkomend toerisme een RECORDJAAR! De Tsjechische accommodatie faciliteiten zijn in 2011 door 6,8 miljoen buitenlandse toeristen bezocht; dat was 7,9 procent meer dan in het jaar 2010 en ook het meest in de hele geschiedenis! Het aantal bezoeken van buitenlandse toeristen brak zelfs het record van het jaar 2007 van 6,7 miljoen buitenlandse toeristen.
Er is een aanzienlijke toename van de gemiddelde verblijfsduur te zien. De toeristische regio's die er meest werden bezocht zijn Praag met 4,43 miljoen buitenlandse toeristen, Karlsbad met 490 000 toeristen en Zuid-Moravië met 409 000 toeristen.
Tolvignet verplicht
Op de snelwegen in Tsjechië is een tolvignet verplicht. Prijzen voor het jaar 2012 (auto´s tot 3500kg) 10 dagen – 390CZK , één maand 440 CZK, 1 jaar 1 500 CZK.
Dat geldt ook voor auto (tot 3500kg) met een caravan. Tolvignet wordt verkocht bij Tsjechische grensovergangen of een aantal grote benzinestations.